AndroidGryLogiczne i karcianeBest Fiends Forever
Best Fiends Forever ikona

Best Fiends Forever2.5.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Best Fiends Forever to kontynuacja bardzo udanej gry mobilnej Best Fiends. W odróżnieniu od pierwowzoru, który reprezentował gatunek „połączy trzy”, mamy tutaj do czynienia z tzw. clickerem.

Po wydarzeniach z Best Fiends nasi bohaterowie dotarli do Mount Boom, ale nie cieszyli się wolnością zbyt długo, bowiem zostali zamknięci w rozmaitych pudełkach. Naszym zadaniem jest oczywiście uwolnienie przesympatycznych stworków, co czynimy, przechodząc kolejne etapy, w trakcie których musimy zmierzyć się z niebezpiecznymi ślimakami.

Best Fiends Forever oferuje nieskomplikowane sterowanie polegające głównie na szybkim stukaniu palcem w ekran. Dzięki wykonywaniu tej czynności możemy pokonywać wrogów, wśród których pojawią się również bossowie, jak również aktywować liczne pułapki (np. wybuchające beczki), zbierać przedmioty i nie tylko.

Warto dodać, że w Best Fiends Forever nie ma mowy o odzyskiwaniu energii, czyli mechanice znanej z wielu innych gier free-to-play, gdzie po kilku rundach musimy odczekać wskazaną ilość czasu lub zdecydować się na skorzystanie z mikropłatności. Tutaj możemy grać bez przerwy tak długo, jak tylko mamy na to ochotę.

Best Fiends Forever, mimo wszystko, zawiera oczywiście możliwość dokonywania zakupów w aplikacji. Niemniej samą grę pobierzemy za darmo.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań89
Data aktualizacji5 kwi 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Best Fiends Forever ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)