MacOSAkcesoriaSterowanie komputeremBetterTouchTool
BetterTouchTool ikona

BetterTouchTool3.332

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BetterTouchTool to wielozadaniowa aplikacja mająca na celu ułatwienie i przyśpieszenie pracy z komputerem Mac. Używając jej mamy dostęp do szeregu gestów i odpowiedzialnych za nie akcji, które można dowolnie dopasować pod swoje upodobania i przyzwyczajenia.

Program daje nam możliwość modyfikacji znacznie większej liczby gestów oraz skrótów klawiszowych, niż te znane z systemu OS X. Użytkownik może przypisać konkretne ustawienia do wybranej aplikacji bądź używać jej w całym systemie. Imponująca liczba wyszukanych interakcji zawiera użycie od jednego do pięciu palców, a jeśli to mało, pozwala na dodanie przycisków takich jak Command, Shift czy Alt. Ponadto gesty można zastąpić całkowicie skrótami klawiszowymi. Dobrym przykładem użycia programu może być przenoszenie okien aktywnych aplikacji na drugi monitor. Dodatkowo BetterTouchTool umożliwia włączenie funkcjonalności znanej z Windows 7, pozwalającej na szybką zmianę szerokości okien programów przyciągając je do krawędzi ekranu.

Program w pełni wspiera gładziki wbudowane w Macbooki, Magic Mouse, Magic Trackpad oraz standardowe klawiatury i myszy. Konfiguracje są zapisywane do pliku, dzięki czemu możemy dzielić się ustawieniami z innymi bądź w łatwy sposób personalizować kilka komputerów.

Pełna wersja programu kosztuje zaledwie 3 dolary.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań273
Data aktualizacji14 lut 2020
Rozmiar pliku21.38 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
BetterTouchTool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)