(Bez)płatny może więcej: komercyjny program Mezzmo do DLNA za darmo

(Bez)płatny może więcej: komercyjny program Mezzmo do DLNA za darmo

22.01.2015 10:39, aktual.: 22.01.2015 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Technologia DLNA pozwala na wygodne przesyłanie multimedialnych treści pomiędzy urządzeniami. Łatwo i szybko jest przykładowo puścić film z komputera na kompatybilny z nią telewizor w tej samej sieci domowej, bo to kwestia uruchomienia programu na PC. W większości użytkownicy korzystają pewnie z darmowych aplikacji do tego, ale powinni teraz wypróbować Mezzmo. Komercyjne rozwiązanie można obecnie dostać za darmo.

Obraz

Wszystko sprowadza się do wejścia na stronę z produktami firmy Conceiva, odszukania na niej Mezzmo 4.1 (Windows) oraz kliknięcia w Buy. Po ustawieniu waluty (Currency) na złotówki zobaczycie, że od razu zastosowany zostanie upust niecałych 40 złotych, a to w ramach zwyczajnej promocji. Gdy jednak w pole Coupon Code wpiszecie specjalny kod CPNMEZZMOSPTFY oraz go zatwierdzicie, system odliczy pełną cenę produktu, a więc zaoszczędzicie ponad 120 złotych. Nabędziecie Mezzmo po prostu za 0 PLN. Pozostanie kliknąć Checkout na dole, podać swoje dane i czekając na wiadomość z kluczami do jego zarejestrowania, w międzyczasie pobrać oraz zainstalować przydatny program. W opcjach rejestracji trzeba będzie przepisać imię i nazwisko, a także Serial z Licence Key.

Obowiązują pewne ograniczenia w użytkowaniu Mezzmo. Pozyskuje się tak oczywiście licencję wyłącznie na jeden komputer, w domu lub w biurze, chociaż to nie problem powyciągać klucze na różne dane. Ponieważ produkt nabyliśmy w promocji, teoretycznie nie możemy liczyć na darmowe jego aktualizacje, ani wsparcie techniczne. Co jednak najważniejsze, podany powyżej kod promocyjny można wykorzystać jeszcze tylko do jutra do 9 rano naszego czasu. Śpieszyć się raczej nie trzeba, ale warto pamiętać.

Dla przypomnienia, Mezzmo oferuje pełne wsparcie dla DLNA 1.5 i UPnP AV. Pozwala w łatwy sposób zarządzać plikami multimedialnymi na komputerze, ale przede wszystkim służy do ich strumieniowania do odbiorników TV, konsol czy urządzeń przenośnych za pośrednictwem DLNA. Potrafi między innymi transkodować filmy w locie (czyli zmienia format nieobsługiwany przez sprzęt docelowy na taki obsługiwany) czy też nie tylko zgrywać muzykę z płyt CD, lecz również wypalać krążki CD oraz DVD. Przydaje się.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)