Bezpłatne Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious już do pobrania na konsolach Xbox

Bezpłatne Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious już do pobrania na konsolach Xbox

Bezpłatne Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious już do pobrania na konsolach Xbox
27.03.2015 12:13

Fanów motoryzacji oraz filmów akcji z udziałem przepięknych aut z ryczącymi silnikami, którzy posiadają jedną z konsol Microsoftu, firma od dzisiaj kieruje na boczny tor Forzy Horizon 2. Do pobrania jest już udostępniona przez krótki czas za darmo, oparta na tych właśnie wyścigach niezależna produkcja, towarzysząca kinowej premierze Furious 7. Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious do pobrania jest na Xboksa 360, a także One.

350185004804040641

Produkt można przypisać za darmo do swojego konta tylko do 10 kwietnia, potem stanie się on płatny (niby tylko niecałe 35 złotych w naszym regionie, ale jednak). To napędzana fabularnie jazda bez trzymanki, czerpiąca inspirację z całej serii o Szybkich i wściekłych, w której krótką, ale emocjonującą historię przedstawia znany z niej Tej Parker, czyli raper Ludacris. Poprowadzimy auta doskonale kojarzone z filmów, wykorzystując je w misjach mocno inspirowanych wyczynami Vina Deisela i spółki. Szosy stoją otworem.

W sumie dosyć dosłownie, bo tak jak w Forzy Horizon 2 pomiędzy misjami powłóczymy się po otwartym świecie. Poszukamy poukrywanych skrzętnie niespodzianek, porobimy fantastyczne zdjęcia w trybie foto (trzeba przy okazji przypomnieć o aktualizacji systemu, która dopiero co wprowadziła opcję robienia zrzutów ekranu), stopniowo odblokujemy coraz potężniejsze czterokołowce. W sumie do pobrania jest około 15 GB danych. Samodzielny dodatek raz przypisany do konta nie zniknie po 10 kwietnia.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jeżeli o bezpłatne okazje chodzi, nie można mimochodem nie wspomnieć o ofercie gier dla opłacających abonament Xbox Live Gold w kwietniu. Microsoft oto podwaja ilość oferowanych subskrybentom tytułów, dając posiadaczom Xboksów One bilard Pool Nation FX oraz Child of Light Ubisoftu, a fanom Xboksa 360 strzelankę Gears of War: Judgment, Terrarię, Assassin's Creed IV: Black Flag plus Army of Two: The Devil's Cartel.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)