Biegnij do własnej muzyki, czyli debiutuje darmowa gra Record Run od Harmonix

Biegnij do własnej muzyki, czyli debiutuje darmowa gra Record Run od Harmonix

Biegnij do własnej muzyki, czyli debiutuje darmowa gra Record Run od Harmonix
09.05.2014 10:39

Studio Harmonix, znane z serii gier Guitar Hero czy Rock Band, nie porzuca swojej muzycznej spuścizny i śmiało brnie w temat na sposoby różnorakie. Z jednej strony przygotowuje strzelankę do rytmu, czyli projekt Chroma, z drugiej chce z pomocą fanów wskrzesić zręcznościowe Amplitude, a do tego jeszcze w App Store zadebiutowała gra Record Run — coś dla wielbicieli produkcji polegających na biegnięciu przed siebie.

Record Run Gameplay Trailer - Available Now!

Tytułem warto zainteresować się przynajmniej z dwóch podstawowych powodów. Po pierwsze, udostępniony został zupełnie za darmo, a to naprawdę szczegółowa oraz ciekawa graficznie propozycja, którą niejeden doceni w chwilach nudy. Równie ważny jest fakt, że poszczególne poziomy generowane są na podstawie piosenek dostępnych na urządzeniu przenośnym użytkownika. Innymi słowy rozgrywka nie ma prawa się znudzić, bowiem napędzana jest w głównej mierze utworami z podręcznej biblioteki.

Jak na Harmonix przystało, naturalnie do odblokowania jest kilka ciekawych, kolorowych postaci, a także strojów. Pretekstem do akcji jest potrzeba zebrania porozrzucanych płyt muzycznych, które należy w jak największej liczbie odzyskać. W tym celu suniemy skocznie po ulicach, zmieniając co chwila tor biegu, by do rytmu omijać przeszkody, ślizgając pod nimi, przeskakując nad barykadami lub np. kręcąc na znakach drogowych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Record Run na razie nie obsługuje usług strumieniowania muzyki do urządzeń, ale deweloperzy mają taką opcję na oku. W produkcji są oczywiście wydania gry także dla sklepu Play oraz sprzętów Amazon Kindle. Za darmo pojawią się one już niebawem.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)