bEgMoXWZ

Billiard Masters

Strona głównaWindowsGrySportoweBilliard Masters
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Billiard Masters to zabawa przy wirtualnym stole bilardowym. Graumożliwia rozegranie zarówno meczu snookera jak i partii bilarda zużyciem trzech, ośmiu czy dziewięciu bil. Dostępna jest równieżopcja gry na zasadach 14/1.

bEgMoXXb

Gracz przed spotkaniem może wybrać jedną z czterechprzygotowanych przez twórców miejscówek, a także dobrać jeden wkilku dostępnych stołów. Warto wspomnieć, że do wyboru mamy równieżstoły o niestandardowych kształtach. Mniej zaznajomionym z tą dyscypliną sportową oddano do dyspozycjitryb treningowy, zaś biegłym już w sztuce wbijania bil do łuzykontrolę nad takimi parametrami jak wielkość bil czy chociażbystopień "wyślizgania" zielonego sukna (szorstkość powierzchni, siłatarcia). Gdyby znudziła nam się rywalizacja z komputerem, to przedekran monitora możemy zaprosić znajomego i grać na zmianę.Niewątpliwym atutem gry są jej niskie wymagania sprzętowe.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Billiard Masters nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.63 oceny
Liczba pobrań33 052
Data aktualizacji13 maj 2013
Rozmiar pliku12.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgMoXXG
bEgMoXXX