BitDefender 2018 już dostępny. Ochroni każdy system, teraz także iOS

BitDefender 2018 już dostępny. Ochroni każdy system, teraz także iOS

BitDefender 2018 już dostępny. Ochroni każdy system, teraz także iOS
30.08.2017 16:38

Pakiet programów zabezpieczających Bitdefender 2018 jest już dostępny. W jego skład wchodzą narzędzia dla Widnowsa, macOS-a, Androida, a teraz także iOS-a. Co ważne, użytkownicy korzystający ze starszych wersji programów Bitdefender mogą bezpłatnie zaktualizować swoje programy do najnowszej wersji.

Bitdefender 2018 wprowadza między innymi moduł Ochrony Kamer Internetowych, informujący o tym, że programy chcą uzyskać dostęp do kamer w urządzeniach. Ulepszone zostało wykrywanie i ochrona przed zagrożeniami typu Ransomware, teraz domyślnie włączone. Poprawiony został również Asystent Rodzica, który pozwala dyskretnie kontrolować dostęp najmłodszych do stron internetowych i daje możliwość blokowania nieodpowiednich dla nich witryn. Poprawki dotarły także do Zapory Sieciowej i Menedżera haseł, z którego można kopiować je bezpośrednio do przeglądarki bez podglądania jawnej postaci.

Dalsze ulepszenia znajdziemy w Niszczarce plików, dzięki której można trwale i bezpiecznie kasować zawartość dysku, oraz Bezpieczne Pliki, czyli moduł szyfrujący dane. Wciąz dostępny jest aktualizowany na bieżąco filtr antyspamowy, automatyczne skanowanie podłączonych do komputera nośników danych, skaner antyphishingowy, przeglądarka SafePay i Doradca Ochrony Wi-Fi, polecający czy nawiązane połączenie jest bezpieczne.

Obraz

Seria programów antywirusowych Bitdefender 2018 to łącznie siedem aplikacji ochronnych:

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Przy okazji Bitdefender znów pochwalił się 500 milionami użytkowników swoich rozwiązań.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)