BitDefender 2018 już dostępny. Ochroni każdy system, teraz także iOS

BitDefender 2018 już dostępny. Ochroni każdy system, teraz także iOS30.08.2017 16:38
BitDefender 2018 już dostępny. Ochroni każdy system, teraz także iOS

Pakiet programów zabezpieczających Bitdefender 2018 jest już dostępny. W jego skład wchodzą narzędzia dla Widnowsa, macOS-a, Androida, a teraz także iOS-a. Co ważne, użytkownicy korzystający ze starszych wersji programów Bitdefender mogą bezpłatnie zaktualizować swoje programy do najnowszej wersji.

Bitdefender 2018 wprowadza między innymi moduł Ochrony Kamer Internetowych, informujący o tym, że programy chcą uzyskać dostęp do kamer w urządzeniach. Ulepszone zostało wykrywanie i ochrona przed zagrożeniami typu Ransomware, teraz domyślnie włączone. Poprawiony został również Asystent Rodzica, który pozwala dyskretnie kontrolować dostęp najmłodszych do stron internetowych i daje możliwość blokowania nieodpowiednich dla nich witryn. Poprawki dotarły także do Zapory Sieciowej i Menedżera haseł, z którego można kopiować je bezpośrednio do przeglądarki bez podglądania jawnej postaci.

Dalsze ulepszenia znajdziemy w Niszczarce plików, dzięki której można trwale i bezpiecznie kasować zawartość dysku, oraz Bezpieczne Pliki, czyli moduł szyfrujący dane. Wciąz dostępny jest aktualizowany na bieżąco filtr antyspamowy, automatyczne skanowanie podłączonych do komputera nośników danych, skaner antyphishingowy, przeglądarka SafePay i Doradca Ochrony Wi-Fi, polecający czy nawiązane połączenie jest bezpieczne.

350203870766786497

Seria programów antywirusowych Bitdefender 2018 to łącznie siedem aplikacji ochronnych:

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Przy okazji Bitdefender znów pochwalił się 500 milionami użytkowników swoich rozwiązań.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)