MacOSInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plików P2PBitTorrent
BitTorrent ikona

BitTorrent7.4.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BitTorrent to oficjalny klient sieci wymiany plików o tej samej nazwie. Program pobiera i wysyła pliki w taki sposób, by nie „zatykać” łączy, więc nawet w czasie wymiany plików korzystanie z Internetu w innych celach jest w pełni komfortowe. Program pozwala na pobieranie na podstawie plików .torrrent, odnośników magnet i kanałów RSS, także z ograniczeniami prędkości i w określonych godzinach.

Podczas pobierania plików z pomocą BitTorrenta można ograniczyć osobno prędkość pobierania i prędkość, z jaką pliki będą udostępniane, a także wyznaczyć graniczną proporcję, po której udostępnianie zostanie zakończone. W ustawieniach można zmienić porty, których używa do łączenia się siecią, wymusić szyfrowanie połączeń i losowanie portów przy połączeniach. W harmonogramie tygodniowym można wybrać godziny, w których pobieranie jest możliwe z pełną prędkością, z limitem bądź wcale oraz kiedy będzie działać jedynie udostępnianie plików.

Przy pobieraniu plików można w każdej chwili zmienić priorytet jednego z nich oraz wybrać, które pliki z jednego torrenta mają być zapisane na dysku i gdzie.

BitTorrent pozwala także na kontrolę zdalną przez stronę remote.bittorrent.com, gdzie znajdziemy przeglądarkowego pilota do programu. Można także włączyć sterowanie programem z przeglądarki bez pośrednictwa tej usługi i korzystać z aplikacji mobilnych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań7 725
Data aktualizacji14 lut 2020
Rozmiar pliku4.12 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
BitTorrent ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)