Blobby Volley 21.0

Strona głównaWindowsGrySportoweBlobby Volley 2
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pierwsza część bezpłatnej gry Blobby Volley udowadniała, że ciekawie zrealizowany prosty pomysł nie musi być nawet obleczony w porządnej jakości grafikę. Kwestia świetnego udźwiękowienia także przeszła na drugi plan, gdy człowiek szukał tylko chwilowej rozrywki, czegoś na szybką partyjkę ze znajomym. Druga odsłony siatkówki żelków z jednej strony dalej się tego wiernie trzyma, a z drugiej idzie z duchem czasów.

Zasady rozgrywki się nie zmieniły. Rywali jest dwóch, a siatka jedna. Należy przebić piłkę na stronę przeciwnika tak, aby ten nie miał szans jej sięgnąć. Nie ma limitu odbić na danej połowie pola, więc można kombinować. Bawimy się z kolegą lub komputerem. Kolory zawodników da się zmodyfikować w ustawieniach, a dla niezdecydowanych przewidziano też opcję stałej zmiany barwy w trakcie gry. Są tutaj również powtórki.

Blobby Volley 2 otworzyło się także na rozgrywkę po sieci. Obsługuje zarówno mecze w sieci lokalnej, jak też rywalizację na serwerach producenta. Zwłaszcza w tym ostatnim przypadku wszystko szybko zaczyna nabierać rumieńców, gdy doskonale obeznani w kontrolowaniu żelków wrogowie uczą pokory oraz skłaniają do ćwiczenia zręczności palców. Pobuszujcie w opcjach, a odkryjecie do tego alternatywne tryby zabawy i tła.

Udostępnij
Blobby Volley 2 1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań9 580
Data aktualizacji14 gru 2015
Rozmiar pliku2.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (7)