bDTZWFoB
Bloody Finger JUMP ikona

Bloody Finger JUMP1.2

Strona głównaAndroidGryZręcznościoweBloody Finger JUMP
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bloody Finger JUMP to opracowana przez polskich twórców gra zręcznościowa o nieco surrealistycznym wyglądzie, w której przyjdzie nam wykonywać podniebne akrobacje... odciętym palcem.

bDTZWFoD

Aplikacja ma świetną szatę graficzną, utrzymaną w komiksowej konwencji. Bardzo dobrze prezentuje się też muzyka, która nie tylko motywuje do zabawy rytmicznymi dźwiękami, ale też po prostu wpada w ucho.

Pomysł na zabawę jest bardzo prosty. Sterujemy odciętym palcem, który jest nieco uczłowieczony z racji domalowanych na nim oczu. Odbijamy się od batutu, widocznego na dole ekranu. Naszym zadaniem jest skakać coraz wyżej, jednocześnie dotykając ekranu z lewej lub prawej strony, co sprawi, że nasz paluch będzie się obracał wokół własnej osi. Obrotami trzeba jednak kierować mądrze i tak, aby nie upaść "głową" palca na batut, wtedy bowiem nasz bohater ucierpi i grę trzeba będzie zaczynać od nowa. Ewolucje wykonywane palcem są punktowane, a wraz ze zdobywanymi punktami będziemy mogli odblokować dostęp do kolejnych paluchów, którymi przyjdzie nam sterować.

Aplikacja jest dostępna za darmo i nie ma modułu mikropłatności, za pomocą którego można wyłączyć wyświetlane w niej reklamy. Bloody Finger JUMP jest zintegrowana z usługą Gry Google Play, co sprawia, że będziemy mogli synchronizować wyniki osiągane w grze w chmurze Google, a także rywalizować z grającymi w tę grę znajomymi.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań176
Data aktualizacji2 cze 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Bloody Finger JUMP ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZWFpi
bDTZWFpz