bDTZWNnV
Bloody Finger Run ikona

Bloody Finger Run1.0

Strona głównaAndroidGryZręcznościoweBloody Finger Run
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bloody Finger Run to surrealistyczna, a zarazem wciągająca gra zręcznościowa. Gracz steruje w niej uciętym ludzkim palcem, starając się uniknąć niebezpiecznych przedmiotów przewijających się przez planszę.

bDTZWNnX

Gra dostarcza mnóstwo prostej, ale angażującej zabawy. To propozycja w sam raz na krótszą przerwę. Sterujemy w niej... palcem ludzkiej dłoni, wyposażonym w oczy oraz uśmiech. Już to sprawa, że Bloody Finger Run jest bardzo specyficzną propozycją. Również pomysł na grę jest oryginalny. Zadaniem gracza jest wprawiać palec w ruch, skacząc do góry i unikając przeszkód. Na planszy stale pojawiają się niebezpieczne przeszkody, np. wirujące żyletki, ostre gwiazdy itp. Dodatkowa trudność polega na tym, iż w tym samym momencie przeszkoda może być widoczna i na dole planszy, i w jej górnej części. Trzeba więc tak dobrać siłę skoku, by uniknąć zderzenia z obiema przeszkodami. Gdy to się nie uda, wówczas palec zostanie pocięty na kawałki, a grę trzeba będzie zaczynać od nowa.

Dzięki postępom w grze (które oznaczają coraz dłuższy czas spędzony na planszy podczas jednej serii) będziemy zdobywać złote gwiazdy. Są one potrzebne do tego, aby odblokować nowy wygląd palca, którym steruje gracz.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań45
Data aktualizacji3 cze 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Bloody Finger Run ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZWNoC
bDTZWNoT