Bloody wymieni wasze zdobycze w grach na nagrody rzeczowe #PGA2018 #Konkurs

Bloody wymieni wasze zdobycze w grach na nagrody rzeczowe #PGA2018 #Konkurs12.10.2018 17:51
Bloody wymieni wasze zdobycze w grach na nagrody rzeczowe #PGA2018 #Konkurs

Bloody, producent peryferiów komputerowych dla graczy, rusza z zaskakującym projektem: programem lojalnościowym dla graczy, o jakże oczywistej dla nas nazwie Dobry Gracz. Firma pragnie nagradzać zdolnych graczy za ich osiągnięcia, przeliczając zdobycze w grach na punkty, które następnie będzie można wymienić na nagrody rzeczowe.

Patrząc z technicznego punktu widzenia, Dobry Gracz to serwis internetowy, w którym każdy zainteresowany przedsięwzięciem założyć musi darmowe konto, po czym zsynchronizować je z kontem Counter-Strike: Global Offensive (klient Steam) i / lub League of Legends. W ten sposób aplikacja będzie mogła potwierdzać realizację poszczególnych wyzwań: osiągnięcie danej liczby zabójstw czy zwycięstw, często w specyficzny sposób itp.

Jak nietrudno się domyślić, realizacja każdego wyzwania wiąże się z przyznaniem określonej liczby punktów, a te gracze wymienią na nagrody z listy, niczym w bardziej klasycznych programach lojalnościowych stacji benzynowych czy aptek.

350253295589550017

Póki co oferta obejmuje: myszkę Q50, słuchawki G437, kilka modeli podkładek i licencję na autorskie makro. Nie jest zatem szczególnie szeroka, ale też zawiera wyłącznie pełnoprawne, sprzedażowe produkty, a nie bezwartościowe gadżety pokroju smyczek i długopisów, które rozdawane są przy każdej możliwej okazji w ilościach dosłownie hurtowych.

Konkurs z firmą Bloody

I oto kolejny konkurs w ramach PGA 2018 – z firmą Bloody. Do wygrania: klawiatura Bloody B975 i koszulka – 1. miejsce, mysz Bloody J95 – 2. miejsce, a także mysz Bloody P93 – 3. miejsce.

350253295589746625

Aby wejść w posiadanie jednej z tych nagród, należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu dobreprogramy, a ponadto odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe. Wybierzemy trzy, naszym zdaniem, najciekawsze odpowiedzi.

Klawiatury Bloody zostały wyposażone w przełączniki optyczne Light Strike. Do wyboru są m.in. modele ze switchami o charakterystycznym głośnym „kliku” i wyczuwalnym punkcie aktywacji lub liniowe i cichsze. Jaki typ przełączników preferujesz? Swoją odpowiedź uzasadnij. Nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi.

Zabawa potrwa do wtorku 16 października 2018 r. włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 października.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)