Bloody wymieni wasze zdobycze w grach na nagrody rzeczowe #PGA2018 #Konkurs

Bloody wymieni wasze zdobycze w grach na nagrody rzeczowe #PGA2018 #Konkurs

Bloody wymieni wasze zdobycze w grach na nagrody rzeczowe #PGA2018 #Konkurs
Piotr Urbaniak
12.10.2018 17:51, aktualizacja: 05.11.2020 10:16

Bloody, producent peryferiów komputerowych dla graczy, rusza z zaskakującym projektem: programem lojalnościowym dla graczy, o jakże oczywistej dla nas nazwie Dobry Gracz. Firma pragnie nagradzać zdolnych graczy za ich osiągnięcia, przeliczając zdobycze w grach na punkty, które następnie będzie można wymienić na nagrody rzeczowe.

Patrząc z technicznego punktu widzenia, Dobry Gracz to serwis internetowy, w którym każdy zainteresowany przedsięwzięciem założyć musi darmowe konto, po czym zsynchronizować je z kontem Counter-Strike: Global Offensive (klient Steam) i / lub League of Legends. W ten sposób aplikacja będzie mogła potwierdzać realizację poszczególnych wyzwań: osiągnięcie danej liczby zabójstw czy zwycięstw, często w specyficzny sposób itp.

Jak nietrudno się domyślić, realizacja każdego wyzwania wiąże się z przyznaniem określonej liczby punktów, a te gracze wymienią na nagrody z listy, niczym w bardziej klasycznych programach lojalnościowych stacji benzynowych czy aptek.

Obraz

Póki co oferta obejmuje: myszkę Q50, słuchawki G437, kilka modeli podkładek i licencję na autorskie makro. Nie jest zatem szczególnie szeroka, ale też zawiera wyłącznie pełnoprawne, sprzedażowe produkty, a nie bezwartościowe gadżety pokroju smyczek i długopisów, które rozdawane są przy każdej możliwej okazji w ilościach dosłownie hurtowych.

Konkurs z firmą Bloody

I oto kolejny konkurs w ramach PGA 2018 – z firmą Bloody. Do wygrania: klawiatura Bloody B975 i koszulka – 1. miejsce, mysz Bloody J95 – 2. miejsce, a także mysz Bloody P93 – 3. miejsce.

Obraz

Aby wejść w posiadanie jednej z tych nagród, należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu dobreprogramy, a ponadto odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe. Wybierzemy trzy, naszym zdaniem, najciekawsze odpowiedzi.

Klawiatury Bloody zostały wyposażone w przełączniki optyczne Light Strike. Do wyboru są m.in. modele ze switchami o charakterystycznym głośnym „kliku” i wyczuwalnym punkcie aktywacji lub liniowe i cichsze. Jaki typ przełączników preferujesz? Swoją odpowiedź uzasadnij. Nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi.

Zabawa potrwa do wtorku 16 października 2018 r. włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 października.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)