bDTZSxFh
Bonecrusher: Free Endless Game ikona

Bonecrusher: Free Endless Game1.11

Strona głównaAndroidGryZręcznościoweBonecrusher: Free Endless Game
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bonecrusher: Free Endless Game to prosta, dostarczająca intensywnej rozrywki gra zręcznościowa. Sterujemy w niej czaszką, starając się uniknąć zmiażdżenia przez opadające elementy.

bDTZSxFj

To aplikacja, która powinna przypaść do gustu zwłaszcza miłośnikom czarnego poczucia humoru. Sterujemy w niej czaszką, trafiając na bardzo kolorową planszę, na której stale opadają się i podnoszą potężne bloki. Zadaniem gracza jest przeskakiwać między dwoma polami, aby złapać leżącą tam kość i uniknąć uderzenia przez opadający blok. To oznacza, że w grze potrzeba sporo refleksu oraz sprytu, bo bloki nie opadają według czytelnego schematu, ale losowo. Wszystko rozgrywa się na planszach nasyconych kolorami i w towarzystwie dynamicznej, łatwo wpadającej w ucho muzyki.

Za punkty zdobywane w grze będziemy mogli kupić nowe rodzaje czaszek oraz usprawnienia, które pomogą nam wytrwać dłużej na planszy. To m.in. specjalne kaski, które uchronią nas przed utratą życia po zderzeniu z opadającą ścianą. Dodatki kupimy też, korzystając z modułu mikropłatności.

Grę można zintegrować z usługą Gry Google Play. Dzięki temu możliwe będzie zapisywanie wyników w chmurze Google, a także rywalizowanie z innymi użytkownikami aplikacji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentR2 Games
Liczba pobrań47
Data aktualizacji2 wrz 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Bonecrusher: Free Endless Game ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZSxFO
bDTZSxGf