Canva1.46.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Canva to jedno z najciekawszych aplikacji webowych do tworzenia różnego rodzaju grafiki. Uruchomić ją można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej i tworzyć przy jej użyciu plakaty, obrazy, prezentacje, slajdy, infografiki, cenniki itp.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i jednocześnie wszechstronna. Nie wymaga ona od użytkownika specjalistycznej wiedzy w dziedzinie grafiki i oferuje kompleksowy zestaw narzędzi do tworzenia grafiki do najróżniejszych zastosowań. W Canva znajdziemy funkcje odpowiedzialne za dodawanie do projektów zdjęć, różnego typu kształtów, tekstu, materiałów wideo czy tła. Na uwagę zasługuje również bogata baza możliwych do wykorzystania szablonów.

Aby skorzysta z oprogramowania poprzez dowolną przeglądarkę internetową, wystarczy w oknie adresu wpisać: https://canva.com, następnie dokonać darmowej rejestracji. Osoby, które potrzebują jeszcze więcej funkcji mogą skorzystać z płatnej wersji Pro.

Jest też możliwość skorzystania z wersji instalacyjnej programu, wystarczy pobrać plik z naszego katalogu.

Udostępnij
Canva 1.46.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentCanva
Liczba pobrań2 622
Data aktualizacji27 cze 2022
Rozmiar pliku137.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)