AndroidGryLogiczne i karcianeCard Crawl
Card Crawl ikona

Card Crawl2.4.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Card Crawl wciągająca i pełna humoru gra karciana. Nie opiera się jednak na kolekcjonowaniu kart i zakupie nowych zestawów, a raczej tworzeniu odpowiednich strategii i dobrej zabawie.

W zasady gry wprowadzi nas goblin, to on będzie też głównym przeciwnikiem. Aby go pokonać musimy przeżyć do momentu aż skończą mu się karty. W grze jest tylko jedna talia, zawierająca karty pomocne dla nas jak i dla naszego oponenta. Przeznaczono na nie 8 pól z czego my mamy dostęp do 3, czwarte to pole naszego bohatera.

Rozgrywka rozpoczyna się od wyłożenia przez naszego przeciwnika 4 kart. Jeżeli są to karty przydatne dla nas możemy je przenieść na takie pola jak ręka prawa, lewa i plecak. W momencie gdy na pole z kartami zostanie tylko 1 przeciwnik dokłada 3 kolejne. Wśród nich będą też wrogie jednostki, które musimy pokonać. W tym celu potrzebna jest broń bądź też tarcza. W przeciwnym razie obrażenia spadną na naszego bohatera, który ma ograniczoną ilość życia.

Taki model rozgrywki sprawia, że musimy starać się przewidzieć ruchy na kilka rund do przodu. Jeżeli w jednej turze zmarnujemy wszystkie bronie i możliwości ataku, w kolejnej mogą się trafić tylko karty przeciwników. Wraz z kolejnymi potyczkami odblokowujemy nowe karty, a także mamy możliwość rozwoju naszego bohatera.

Oprawa graficzna jak i audio prezentują się bardzo dobrze, dodatkowo wzbogacono je sporą dawką humoru. Dzięki prostym zasadom Card Crawl bardzo łatwo uzależnia. To dobra propozycja dla miłośników gier karcianych, którzy nie chcą wydawać sporej ilości pieniędzy na nowe karty i spędzać czas na konstrukcji tali. Wersja darmowa oferuje nam ograniczone możliwości rozwoju. Jeżeli będziemy chcieli grać dalej musimy zapłacić za odblokowanie całości. Dzięki temu każdy może ocenić sam czy warto w grę inwestować..

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentArnold Rauers
Liczba pobrań73
Data aktualizacji17 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaTestowa (demo)
Card Crawl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)