Cardi-Bot to zaawansowana SI prowadząca wideoczat dla dorosłych

Cardi-Bot to zaawansowana SI prowadząca wideoczat dla dorosłych

Cardi-Bot to zaawansowana SI prowadząca wideoczat dla dorosłych
Piotr Urbaniak
11.09.2018 21:39, aktualizacja: 12.09.2018 12:01

Przemysł gadżetów erotycznych wykorzystujących sztuczną inteligencję powoli nabiera rozmachu – ale co z tymi, którzy nie mogą sobie pozwolić na wydatek rzędu kilkunastu tys. dol., aby nabyć własnego seks-robota? Jak się okazuje, alternatywą może być erotyczny wideoczat, prowadzony przez zaawansowaną SI, która naśladuje zachowanie kobiet biorących udział w tego typu przedsięwzięciach, nawiązując przy tym do pewnej amerykańskiej raperki.

Cardi-Bot, bo takie imię – najprawdopodobniej po raperce Belcalis „Cardi B” Almanzar, która zaczynała karierę jako striptizerka – nadano SI, zdaniem autorów potrafi w pełni symulować naturalne zachowania kobiety, w tym jej stany emocjonalne i samopoczucie. Robot, wykorzystując techniki przetwarzania języka naturalnego i uczenie maszynowe, komunikuje się z odbiorcami przekazu, po czym reaguje na ich prośby i polecenia w naturalny ponoć sposób. Tym samym Cardi-Bot może zarówno rozpocząć erotyczny taniec, czy rzucić komentarzem z podtekstem seksualnym, jak i zupełnie obrazić się na odbiorców wyrażając do nich niechęć.

Camsoda Sex Robot - CardiBot World's First Robot Cam Girl

To istotnie odróżnia niniejsze rozwiązanie od znanych doskonale prezentacji interaktywnych, które nie implementują żadnej SI, a zamiast tego działają w oparciu o proste instrukcje warunkowe, aktywując z góry przewidziane funkcje. Cardi-Bot jest rzekomo bardzo nieprzewidywalny. Przy czym SI ma równie niespotykaną w branży erotycznej wizualną reprezentację. Otóż w tym akurat przypadku program nie naśladuje kobiety, wyglądając bardziej jak filmowy android lub robociki z gry The Playroom na PlayStation 4.

Teraz najciekawsze – sposób dostępu do bota. Mianowicie za pomysł odpowiada firma CamSoda, która na co dzień prowadzi konwencjonalną platformę do strumieniowania treści erotycznych. Raz w tygodniu Cardi-Bot pojawia się wśród transmitujących przekaz. Wejście na wideoczat jest bezpłatne, ale w takim wypadku wydawanie komend SI wymaga przegłosowania wybranej propozycji przez innych odwiedzających. Pełną dowolność zapewnia tylko sesja prywatna, wymagająca uiszczenia opłaty, której wysokość wynosi od kilku do kilkunastu dol., w zależności od natężenia ruchu.

A sama firma CamSoda – nawiasem mówiąc – jest równie oryginalna co jej najnowszy pomysł. Niniejsza korporacja już wielokrotnie próbowała wkraczać do pornobiznesu z rozmaitymi nowinkami technologicznymi. Przykładowo, jakiś czas temu firma zaprezentowała wibrator zsynchronizowany z systemem zamówień restauracji Domino’s Pizza. Ponadto ekipa CamSoda stoi za całym szeregiem erotycznych zestawów VR, z akcesoriami. Tak więc niewątpliwie ma doświadczenie w tworzeniu przeróżnych... dziwolągów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)