CES 2021: największe targi elektroniki zmieniają formułę

CES 2021: największe targi elektroniki zmieniają formułę

CES 2021
CES 2021
Darek Walach
18.12.2020 11:13, aktualizacja: 18.12.2020 13:07

Duża zmiana w formule największych targów elektroniki użytkowej na świecie. Kolejny CES odbędzie się online w dniach 11-14 stycznia. Organizator ujawnił także listę nominowanych firm, produktów oraz technologii do nagrody CES Innovation Awards.

Coroczne targi CES w Las Vegas zawsze przyciągały tłumy ekspertów i odwiedzających. Kolejna edycja odbędzie się w zmienionej formie, wymuszonej ogólnoświatową pandemią COVID-19. To będzie w pełni cyfrowe wydarzenie. Organizator, Consumer Technology Association (CTA) podał datę imprezy i harmonogram poszczególnych prezentacji. Tak więc udział w targach będzie możliwy jedynie dla zarejestrowanych uczestników i w formie wirtualnej, obecność w Las Vegas nie jest już wymagana!

Nagrody za innowacje CES Innovation Awards

Konkurs CES Innovation Awards – organizowany i prowadzony przez stowarzyszenie CTA – to doroczne wydarzenie, które obejmuje 28 kategorii elektroniki użytkowej. Wpłynęło ponad 1200 zgłoszeń.

Celem plebiscytu jest uhonorowanie produktów wyróżniających się unikalnym wzornictwem i nietuzinkowymi rozwiązaniami technicznymi. Grono konkursowego jury – składające się z branżowych ekspertów, dziennikarzy, projektantów oraz inżynierów – ocenia walory techniczne, estetykę i wzornictwo, funkcjonalność oraz atrakcyjność dla konsumentów. Na tej podstawie wyróżnia produkty, które uzyskały najwyższe noty w swoich kategoriach.

Pełna lista nagród i wyróżnień Best of Innovation zostanie zaprezentowana 11 stycznia 2021. Ale już teraz można zerknąć na wyróżnienia w poszczególnych kategoriach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)