Cinkciarz.pl wychodzi naprzeciw sprzedawcom internetowym i ułatwia wdrożenie Cinkciarz Pay

Cinkciarz.pl wychodzi naprzeciw sprzedawcom internetowym i ułatwia wdrożenie Cinkciarz Pay

Cinkciarz stawia na integrację sklepów z Cinkciarz Pay, źródło: materiały prasowe
Cinkciarz stawia na integrację sklepów z Cinkciarz Pay, źródło: materiały prasowe
Redakcja
03.09.2019 17:28

Administratorzy portalu Cinkciarz.pl wychodzą naprzeciw internetowym sprzedawcom. Wprowadzanymi zmianami chcą zachęcić do integracji z usługą płatności Cinkciarz Pay.

Portal udostępnił gotowe moduły, które ułatwią sklepom internetowym integrację z Cinkciarz Pay, metodą płatności stworzoną przez dostawcę wielowalutowych usług finansowych.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność w internecie, chcąc uruchomić możliwość płatności za pomocą Cinkciarz Pay, mogą pobrać gotowy moduł i włączyć go w swoim sklepie. Cinkciarz.pl przygotował wtyczki dla najpopularniejszych typów oprogramowania dla sklepów internetowych i zapowiada systematyczne rozbudowywanie oferty o kolejne moduły.

Cinkciarz Pay to metoda płatności dostarczana w ramach portalu Cinkciarz.pl. Klienci oferujących ją sklepów internetowych mają możliwość opłacenia zamówienia błyskawicznie i wygodnie w dowolnej z 26 walut.

Udostępnione moduły płatności sprawiają, że integracja sklepów z Cinkciarz Pay staje się banalnie prosta. Pełna dokumentacja dostępna jest na stronie internetowej.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)