bEKSCxGt
Client Cerberus ikona

Client Cerberus

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Client Cerberus to niewielka aplikacja, która pozwala na korzystanie z poleceń systemu ochrony urządzenia Cerberus na wypadek zagubienia lub kradzieży. Wspiera ona platformę Android, oraz urządzenia przypisane do konta użytkownika. Pozwala na zdalne wysyłanie do zagubionego urządzenia poleceń aplikacji, czyszczenie pamięci, a także wykonywanie zdjęć i rejestrowanie lokalizacji.

bEKSCxGv

Podobnie do głównej aplikacji ochronnej, również w tym przypadku użytkownik musi najpierw zalogować się do swojego konta. Po tej operacji może już wysyłać polecenia na inne urządzenia. Użytkownik do wyboru ma skorzystanie z danych mobilnych (które są niewidoczne), a także standardowej wiadomości SMS. Wymagane jest podanie numeru telefonu, a także hasła do usługi. Wśród dostępnych poleceń znajduje się: zdalna lokalizacja urządzenia, pobieranie informacji o nim (IMEI, dane karty, pobliskie sieci Wi-Fi), zablokowanie urządzenia kodem, odblokowywanie, uruchamianie alarmu, wyświetlanie wpisanej przez użytkownika wiadomości, wypowiadanie wiadomości, dzwonienie na określony numer, wykonywanie zdjęcia, nagrywanie filmu, wykonywanie zrzutu ekranu, czyszczenie różnych rodzajów pamięci a także włączanie tryby zagrożenia. Użytkownik może ponadto zdalnie włączać i wyłączać zarówno sieć Wi-Fi jak i połączenie transmisji pakietowej i opcję roamingu.

Aplikacja umożliwia ukrycie samej siebie w systemie, tak, aby potencjalny złodziej nie zorientował się, że urządzenie jest zabezpieczone. Daje ona dostęp także do dziennika już wysyłanych wiadomości SMS. Za pomocą modułu kontroli sieci pozwala na przeglądanie lokalizacji bezpośrednio z użyciem map Google, a także uruchomienie dokładnego rejestrowania lokalizacji. Client Cebrerus jest dostępny w polskiej wersji językowej, aplikacja jest płatna, udostępnia darmowy okres testowy.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentLSDroid
Liczba pobrań868
Data aktualizacji3 sty 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaTestowa (trial)
Client Cerberus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKSCxHr