bDYrkGSZ
Clue ikona

Clue

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Clue to aplikacja do śledzenia zdrowia seksualnego kobiet. Udało się w niej połączyć wiedzę medyczną i analizę danych, by pomóc dostrzec unikalne wzorce w cyklu menstruacyjnym. Aplikacja została doceniona przez Amerykańskie Kolegium Położników i Ginekologów.

bDYrkGTb

Clue powstała, by kobiety nie dawały się zaskoczyć i miały lepszą kontrolę nad swoim zdrowiem. Aplikacja pozwala poznać stałe cechy cyklu, prowadzić dziennik samopoczucia, bólów, nastroju, stanu śluzu szyjkowego, stosowanej antykoncepcji, stosunków i wielu innych aspektów życia. By lepiej poznać swoje ciało i jego reakcje, można zapisywać nawet takie informacje, jak stan włosów. Im więcej danych zostanie wprowadzonych, tym lepiej aplikacja będzie przewidywać kolejne terminy menstruacji i owulację.

W aplikacji znajdziemy także kompletne informacje na temat cyklu i zdrowia kobiety, łącznie z bibliografią medyczną i naukową. Jest to jedna z niewielu aplikacji, która traktuje sprawy związane z kobiecą seksualnością poważnie, bez kwiatków i eufemizmów. Dane można zabezpieczyć hasłem.

Twórcy aplikacji zastrzegają, że Clue jest jedynie aplikacją pomocniczą i nie zastąpi skutecznej antykoncepcji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentBioWink GmbH
Liczba pobrań233
Data aktualizacji17 mar 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Clue ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYrkGTG
bDYrkGTX