WindowsProgramowanieInne programy dla programistówCoreCrypt
CoreCrypt ikona

CoreCrypt2012 3.0.0.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

CoreCrypt to niewielkie narzędzie, którego zadaniem jest zabezpieczanie skryptów PHP i JavaScript przed ich modyfikacją przez niepowołane osoby. Kierowane jest ono głównie do webmasterów, którzy zajmują się profesjonalnym tworzeniem stron internetowych, dając im możliwość ochrony swojego produktu nie wpływając na jego funkcjonowanie.

Zasada działania programu jest bardzo prosta i polega na dokładnej analizie kodu oraz takiej jego modyfikacji, aby był on jak najtrudniejszy do odczytania i zrozumienia przez niepowołane osoby. CoreCrypt m.in. usuwa z kodu źródłowego wszystkie komentarze, zwija go w jedną linię, czyniąc go nieczytelnym, podmienia nazwy zmiennych i funkcji na bardziej skomplikowane oraz nie związane z ich przeznaczeniem, podmienia wartości liczbowe, a także ciągi znaków. Te ostatnie kodowane są przy użyciu Base64. Wszystkie dokonane przez narzędzie zmiany nie wpływają w żaden sposób na działanie skryptów, a utrudniają jedynie ich analizę i powielanie.

Narzędzie dobrze radzi sobie z zabezpieczaniem pojedynczych plików PHP i JS, jak również całych ich folderów. Wspierana jest metoda "przeciągnij-i-upuść" usprawniająca pracę z wieloma skryptami rozmieszczonymi w różnych lokalizacjach.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.85 ocen
Twoja ocena
ProducentBinSoft
Liczba pobrań779
Data aktualizacji13 sie 2012
Rozmiar pliku7.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CoreCrypt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)