Corsair na IEM Expo w Katowicach. Mamy kolejny konkurs! #ESLOne

Corsair na IEM Expo w Katowicach. Mamy kolejny konkurs! #ESLOne
Oskar Ziomek

24.02.2018 23:59, aktual.: 04.03.2018 10:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wśród wystawców na IEM Expo w Katowicach nie zabrakło również Corsaira. Firma przygotowała stoisko, na którym znaleźć można najnowsze produkty, oddać się wirtualnej rozrywce z ich wykorzystaniem, a także dokonać zakupów – specjalnie z okazji Expo dla klientów przygotowano promocje na wybrane urządzenia.

Podczas imprezy mieliśmy okazję porozmawiać z Michałem Rozpendowskim, który przedstawił najnowsze produkty Corsaira, jakie można zobaczyć podczas Expo w Katowicach i które mogą przykuć najwięcej uwagi odwiedzających.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wśród nich klawiatura zintegrowana z podkładką pod mysz, którą można wygodnie ułożyć na kolanach, komputer Corsair One Pro, mysz dla graczy i obudowa Obsidian 500D. Na miejscu na odwiedzających czekają także konkursy oraz możliwość przetestowania sprzętu w grach.

Konkurs!

Wraz z Corsairem przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania zestaw składający się z myszki Haproon RGB, podkładki MM200 oraz koszulki. Zadanie jest następujące: w komentarzu należy odpowiedzieć na pytanie Jaka jest Twoja ulubiona obudowa Corsair? Wybrać należy jeden produkt, a swój wybór uzasadnić podając minimum 3 argumenty, jednocześnie mieszcząc swoją odpowiedź w maksymalnie 500 znakach.

Obraz

Zarejestrowany użytkownik naszego serwisu, który będzie autorem najciekawszego opisu zostanie nagrodzony wspomnianym zestawem. Na odpowiedzi czekamy do 6 marca (wtorek) do godziny 23.59. Wyniki opublikowane zostaną 8 marca. Powodzenia!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (77)