CORSAIR prezentuje nowe akcesoria do obudów. Docenią je dbający o wykończenie komputera

CORSAIR prezentuje nowe akcesoria do obudów. Docenią je dbający o wykończenie komputera

CORSAIR przygotował ciekawe akcesoria dla dbających o obudowy komputerów, fot. materiały prasowe
CORSAIR przygotował ciekawe akcesoria dla dbających o obudowy komputerów, fot. materiały prasowe
Redakcja
24.01.2019 19:12

Podczas składania nowego komputera największe znaczenie ma oczywiście wydajność podzespołów. Ostatnio jednak częściej kupujący decydują się na dodatkowy wydatek, aby komputer nie tylko dobrze działał, ale i ciekawie wyglądał od strony fizycznej. Specjalnie z myślą o takiej grupie klientów, CORSAIR przygotował nową ofertę.

CORSAIR, światowy lider w dziedzinie produkcji urządzeń peryferyjnych dla graczy oraz części i akcesoriów komputerowych, zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży nowych produktów skierowanych do entuzjastów komputerów: przewodów CORSAIR Premium Typ 4 Generacja 4 oraz wydajnej pasty termoprzewodzącej TM30. Wśród premierowych kabli znajdują się przewody do zasilacza w indywidualnych osłonach, przedłużaczy do panelu przedniego, SATA i przedłużacza PCIe 3.0 x16. Dzięki nowym pozycjom w portfolio CORSAIR, każdy fan pecetów otrzyma nowoczesne elementy niezbędne do budowy i wykończenia komputera stacjonarnego w efektownym, profesjonalnym stylu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nowe zestawy przewodów do zasilacza w indywidualnych osłonach CORSAIR Premium – w wersji Pro i Start – to pakiety różnych przewodów typu 4 generacji 4, kompatybilne ze wszystkimi zasilaczami CORSAIR typu 4 i dostępne w siedmiu kombinacjach kolorystycznych. Nowe przewody typu 4 generacji 4 oferują osłony z linki spadochronowej klasy premium, nietermokurczliwe złącza oraz mocowane fabrycznie, 24- i 8-żyłowe sprzężone grzebienie kablowe. Zastosowania wykorzystane przez kalifornijską firmę ułatwiają uzyskanie nienagannie profesjonalnego wyglądu komputera.

Zestaw Pro zawiera komplet kabli potrzebnych do zasilania nawet najbardziej wymagających komputerów: 1x ATX 24-pinowy, 2x EPS12V / ATX12V, 2x PCIe podwójny 2x PCIe pojedynczy, 2x SATA i 2x przewody do urządzeń peryferyjnych. Zestaw Start to kolekcja najbardziej niezbędnych przewodów: 1x ATX 24-pinowy, 1x EPS12V / ATX12V i 2x PCIe pojedynczy. Wbudowane kondensatory w przewodach EPS12V, PCIe i 24-pinowym ATX umożliwiają dostarczanie stabilnego napięcia i mocy. Konstruktorzy, którzy wolą indywidualnie dobierać przewody, mogą także nabywać osobno wszystkie przewody i grzebienie kablowe z tych zestawów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Przewody CORSAIR Premium z zestawu przedłużaczy do panelu przedniego oraz przewody SATA dostępne będą w czterech kolorach: czarnym, czerwonym, białym i niebieskim. Zestaw przedłużaczy do panelu przedniego umożliwia uporządkowanie połączeń panelu przedniego komputera z płytą główną przy użyciu indywidualnych, 30-centymetrowych przedłużaczy, a przewody SATA w indywidualnych osłonach prezentują się efektownie i umożliwiają uzyskanie pełnej szybkości SATA 6Gbps.

Przedłużacz CORSAIR Premium PCIe 3.0 x16 zwiększa liczbę opcji instalacji karty graficznej dzięki aż 300-milimetrowemu przewodowi i oferuje pełną przepustowość oraz wydajność interfejsu PCIe 3.0. Przedłużacz ten doskonale sprawdza się z pionowymi mocowaniami kart graficznych w obudowach CORSAIR, takich jak Carbide 275R czy Obsidian 500D, ma izolację elektromagnetyczną i konstrukcję z pięciu połączonych przewodów umożliwiającą elastyczne prowadzenie przez nawet najwęższe szczeliny.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

CORSAIR po raz pierwszy w swojej historii zaprezentował także pastę termoprzewodząca TM30, która ma za zadanie zwiększyć efektywność chłodzenia procesorów CPU i GPU. TM30 doskonale współdziała z cenionymi, zintegrowanymi (AiO, All in One) zestawami chłodzącymi CORSAIR, takimi jak H100i RGB PLATINUM z serii Hydro. Głównym składnikiem pasty jest tlenek cynku, zaś cały produkt został specjalnie zoptymalizowana pod kątem ultraniskiej rezystancji termicznej. CORSAIR TM30 ma niski poziom lepkości, dzięki czemu łatwo wypełnia mikroskopijne otarcia, i wysoką trwałość, dlatego nie wysycha, nie pęka ani nie zmienia konsystencji przez lata.

Dostępność, gwarancja i ceny

Przewody CORSAIR Premium do zasilacza w indywidualnych osłonach (zestawy Pro i Start), zestaw przedłużaczy do panelu przedniego, przewód SATA i przedłużacz PCIe 3.0 x16 oraz pasta termoprzewodząca TM30 pojawią się w Polsce do końca pierwszego kwartału 2019 roku. Wszystkie produkty z serii CORSAIR Premium są objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną kalifornijskiej firmy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)