bEUvEyBh
CPU-Z ikona

CPU-Z1.41

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CPU-Z jest bezpłatną, niewielką aplikacją diagnostyczną dla systemu Android, w pewien sposób podobną do swojego desktopowego odpowiednika o takiej samej nazwie. Aplikacja pozwala na wyświetlanie niektórych informacji technicznych dotyczących urządzenia mobilnego dotyczących procesora i innych układów wewnętrznych.

bEUvEyBj

Informacje te mogą zawierać między innymi model procesora, typ używanej przez niego architektury, rewizję sprzętu, a także taktowanie każdego z rdzeni układu SoC. Dodatkowe informacje dotyczą obciążenie układu w danym momencie, producenta i model układu graficznego, a także wersji systemu Android. Nie zabrakło informacji o architekturze kernela systemowego, ilości dostępnej oraz wolnej pamięci RAM i danych. CPU-Z jest również w stanie wyświetlać informacje o odblokowaniu dostępu root, stanie baterii, jej temperaturze, oraz różne odczyty z sensorów (np. akcelerometru).

Aplikacja do działania nie wymaga dostępu root, pozwala na podstawową diagnostykę działania urządzenia, jest przydatna w wypadku podkręcania lub ręcznego zmniejszania napięcia w celu dodatkowego oszczędzania baterii.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena:
ProducentCPUID
Liczba pobrań3 344
Data aktualizacji28 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
CPU-Z ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUvEyBt
Komentarze (1)
bEUvEyCf