Creative Aurvana SE – słuchawki z certyfikatem Super X‑FI za 250 złotych

Creative Aurvana SE, fot. materiały prasowe Creative
Creative Aurvana SE, fot. materiały prasowe Creative
Redakcja

23.03.2020 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Creative wprowadza na rynek nowe słuchawki Aurvana SE. To specjalna edycja modelu Aurvana Live!, która cieszy się uznaniem wśród użytkowników. Wersja SE posiada certyfikat Super X-FI i została zoptymalizowana do odsłuchiwania treści właśnie z użyciem technologii Super X-FI.

Creative Aurvana SE to wysoka jakość dźwięku oraz komfort użytkowania

Producent zadbał o to, aby słuchawki oferowały wysoki komfort użytkowania. Są wyjątkowo lekkie i bardzo dobrze zaprojektowane. Słuchawki typu zamkniętego z muszlami wokółusznymi zostały tak skonstruowane by zmniejszyć niepożądane zakłócenia w tle, zaś dzięki miękkim, skórzanym nausznikom i regulowanemu, wyściełanemu pałąkowi, Aurvana SE zapewnia wyjątkową wygodę długotrwałego noszenia.

Wysoką jakość dźwięku dostajemy głównie dzięki indywidualnie skalibrowanym przetwornikom z magnesem neodymowym o średnicy 40 mm, a także dzięki cienkiej membranie z biocelulozy. W praktyce oznacza to, że jakość dźwięku jest bardzo wysoka. Pasmo przenoszenia na poziomie 10-30000 Hz pozwala na idealne odwzorowanie dźwięku. Precyzyjne wysokie tony, wyjątkowa średnica, szeroka scena, głębia i bogactwo tonów niskich to klucz do niezapomnianych wrażeń podczas słuchania ulubionej muzyki, oglądania filmów lub grania.

Aurvana SE wyróżniają się na tle konkurencji wyrazistym brzmieniem i wierną prezentacją dźwięku

Creative Aurvana SE to model, który oferuje fantastyczną jakość za sprawą wysokiej klasy podzespołów. Każda osoba, która szuka precyzyjnego odwzorowania dźwięku może “w ciemno” wybierać te słuchawki. Producent poszedł o krok dalej, bowiem w Aurvana SE posiadają przetworniki zestrojone przez ekspertów w taki sposób, by zapewniać przede wszystkim naturalną oraz wierną prezentację odtwarzanego dźwięku.

W praktyce jakość audio ma przypominać nam tą, którą znamy z występów na żywo. Wszystko po to, by cieszyć się realistycznymi wrażeniami z odsłuchu. W tym przedziale cenowym nie ma wyraźnej konkurencji dla Aurvana SE.

Aurvana SE i holografia dźwięku z Super X-Fi, czyli as w rękawie Creative

Jedną z największych zmian w przypadku Creative Aurvana SE, względem modelu Aurvana Live! jest certyfikacja słuchawek technologią Super X-Fi. Nagrodzona 15 nagrodami CES „Best-of” w 2019 r. Technologia Super X-Fi odwzorowuje wrażenia słuchowe płynące z wysokiej klasy zestawu wielogłośnikowego i powtarza te same rozległe doświadczenia w słuchawkach z identyczną głębią, szczegółowością, realizmem i czystością dźwięku. Nie jest to tylko technologia dźwięku przestrzennego 3D.

Potęga Super X-Fi polega na możliwości reprodukcji naturalnej, realistycznej holografii dźwięku, która pasuje do Twojego profilu słuchowego, aby zapewnić pełne doświadczenie sceny dźwiękowej. Technologia Super X-FI jest cały czas ulepszana. Obecnie jest to już druga generacja, a na horyzoncie widać już trzecią. Super X-Fi to nie tylko holograficzny dźwięk dla muzyki. Doznania odsłuchu znacznie zmienią się również w przypadku filmów oraz gier. Mowa tutaj zarówno o posiadaczach PC/MAC, Sony PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Na obecną chwilę Creative posiada dwa kompatybilne urządzenia z technologią Super X-FI z wbudowanymi przedwzmacniaczami słuchawkowymi dla których są dedykowane słuchawki Aurvana SE. To wzmacniacz Creative SXFI AMP i zewnętrzna karta dźwiękowa Sound Blaster X3. Połączenie certyfikowanych słuchawek Aurvana SE z dedykowanymi urządzeniami to perfekcja w holografii dźwięku.

Rewelacyjna jakość słuchawek wcale nie musi iść w parze z wysoką ceną Creative Aurvana SE, czyli wysokiej jakości słuchawki zamknięte z muszlami wokółusznymi, wyposażone w magnes neodymowy o średnicy 40 mm, cechujące się pasmem przenoszenia na poziomie 10 - 30,000 Hz oraz lekką, a przy okazji bardzo trwałą konstrukcją, wycenione są obecnie na 250 zł. To bardzo atrakcyjna cena patrząc na to, jak duże możliwości oferuje ten model.

Specyfikacja techniczna:

Masa: 210 gKolor: CzarnyPasmo przenoszenia: 10–30,000 HzDługość kabla: 1,2 mWielkość przetwornika: Magnes neodymowy o średnicy 40 mmTyp słuchawek: Zamknięte z muszlami wokółusznymiZawartość opakowania: Aurvana SEGwarancja: 2 ograniczona gwarancja na sprzęt

Więcej informacji można znaleźć na stronie creative.com.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)