Creative Outlier Gold: bezprzewodowe słuchawki z Super X-Fi w dobrej cenie

Creative Outlier Gold: bezprzewodowe słuchawki z Super X-Fi w dobrej cenie

Redakcja
24.07.2019 14:43

Creative Technology Ltd wprowadza na rynek słuchawki Creative Outlier Gold. To kontynuacja uznanej przez krytyków linii Creative Outlier Air i Creative Outlier Air Sports.

Słuchawkami Coutlier Air Creative zaistniał na rynku słuchawek całkowicie bezprzewodowych, oferują dobrą jakość dźwięku i długi czas pracy na akumulatorze w cenie poniżej 400 zł. Outlier Gold wprowadzają kolejne ulepszenia i wyznaczają nowy standard. Konstrukcja została ulepszona, a oprogramowanie wzbogacone o system holografii dźwiękowej Super X-Fi. Outlier Gold to „złoty standard” dla całkowicie bezprzewodowych słuchawek.

Bezpłatna aktywacja oprogramowania Super X-Fi

Outlier Gold to pierwsze słuchawki do aktywacji oprogramowania Super X-Fi w aplikacji SXFI,dzięki czemu smartfon zamieni się w odtwarzacz Super X-Fi MP3. Outlier Gold bezprzewodowo odblokują system holografii przy odtwarzaniu plików muzycznych z pamięci lokalnej. Aktywacja nie wymaga dodatkowych opłat.

Outlier Gold, w połączeniu z Super X-Fi, symuluje naturalną scenę dźwiękową zestawu głośników w studiu, z podobnymi szczegółami, realizmem i przestrzenią. Przy tym są leciutkie, przez co można o nich całkowicie zapomnieć.

Obraz

Podobnie jak w przypadku każdego odtwarzacza MP3, oprogramowanie Super X-Fi nie odtwarza treści strumieniowych, takich jak YouTube, Spotify itp. Użytkownicy, którzy chcą korzystać z pełnej możliwości Super X-Fi we wszystkich materiałach, powinni wziąć pod uwagę osobny SXFI AMP lub słuchawki SXFI AIR i SXFI AIR C.

Jeszcze dłuższa praca na akumulatorze

Outlier Gold przewyższa Outlier Air także czasem pracy. Na jednym ładowaniu słuchawki działają aż 14 godzin, a korzystając z futerału ładującego, można ich używać nawet 39 godzin.

„Outlier Gold to ulepszona wersja popularnego Outlier Air. Pierwsza partia Outlier Air została wyprzedana w ciągu kilku godzin od ostatniego IT Show w Singapurze ze względu na świetny wygląd i dopasowanie, niezrównane funkcje i atrakcyjną cenę. Teraz wkraczamy na rynek z Outlier Gold. Oprogramowanie Super X-Fi jest ucztą dla wymagających melomanów, którzy mogą teraz cieszyć się własną biblioteką dzięki tej nagradzanej technologii holograficznej dla słuchawek. Co więcej, dzięki 39-godzinnemu łącznemu czasowi odtwarzania możesz spędzić cały miesiąc codziennych dojazdów do pracy bez ładowania, co jest po prostu niesamowite” – powiedział Sim Wong Hoo, dyrektor generalny Creative.

Creative Outlier Gold: bezprzewodowe słuchawki z Super X-Fi w dobrej cenie
Creative Outlier Gold: bezprzewodowe słuchawki z Super X-Fi w dobrej cenie

Cena i dostępność

Creative Outlier Gold kosztują EUR 99,99 i są dostępne na Creative.com.

Parametry słuchawek:

  • Oprogramowanie Super X-Fi
  • 14 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu; całkowity czas odtwarzania do 39 godzin
  • Bluetooth 5.0 Low Energy z aptX i AAC
  • 5,6 mm membrana głośniczka z grafenu
  • Certyfikat IPX5 (odporny na pot)
  • Inteligentna kompatybilność z pomocą głosową
  • 3 pary dodatkowych nakładek końcówek dousznych (w 2 rozmiarach)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)