Creative Pebble V2 – nowa wersja cenionych głośników stacjonarnych. Wystarczy 149 złotych

Creative Pebble V2 – nowa wersja cenionych głośników stacjonarnych. Wystarczy 149 złotych

Creative Pebble V2, źródło: materiały prasowe
Creative Pebble V2, źródło: materiały prasowe
Redakcja
28.08.2019 19:56

Creative wprowadza na rynek głośniki Pebble V2. To stylowa propozycja, która została świetnie wyceniona – na niespełna 150 złotych.

Firma Creative Technology przedstawia nową wersję lubianych i świetnie przyjętych przez użytkowników na całym świecie głośników stacjonarnych Creative Pebble V2. Druga odsłona urządzenia dedykowanego komputerom PC zapewni jeszcze lepsze doznania dźwiękowe niż poprzednia generacja.

Creative Pebble V2 to nowa, ulepszona wersja głośników Pebble. Nowy model zachowuje najważniejsze cechy poprzednika, które sprawiły, że urządzenie zostało tak dobrze przyjęte - minimalistyczny wygląd, design, który przyciąga wzrok, elegancki profil, a także 2-calowe przetworniki średniej klasy ustawione pod kątem 45 stopni. Tak zaprojektowane głośniki Pebble V2 zapewniają jak najlepsze doznania i optymalną emisję dźwięku.

Główną zaletą głośników Creative Pebble V2 nie jest jednak gustowny wygląd i design, ale technologia jaką wykorzystują. Dzięki nowej łączności poprzez USB typu-C Pebble V2 mają zdecydowaną przewagę nad konkurencją. Technologia ta przekłada się na wyższą moc wyjściową, dźwięk brzmi doniośle, a bas jest odczuwalny. Najważniejsze jednak jest to, że głośniki nie tracą przy tym na jakości odtwarzanego dźwięku, który jest krystalicznie czysty.

Głośniki Creative Pebble V2 oferują znakomity stosunek jakości do ceny, ponieważ zostały wycenione na 149 złotych. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)