Creative T100 – nowe głośniki 2.0 na biurko dla wymagających dźwięku Hi-Fi

Creative T100 – nowe głośniki 2.0 na biurko dla wymagających dźwięku Hi‑Fi

Creative T100 to nowe głośniki biurkowe, fot. Creative
Creative T100 to nowe głośniki biurkowe, fot. Creative
Redakcja
06.11.2019 11:05

Creative Technology wprowadza na rynek głośniki Creative T100. To z model serii T, w której można także znaleźć popularne głośniki T20 i T40. Wszystkie oferują wysoką jakość dźwięku i w sam raz nadają się na biurko.

T100 cechują się wysoką jakością dźwięku, na co minimalistyczny wygląd głośników zupełnie nie wskazuje. Dzięki wypełniającej pomieszczenie i realistycznej scenie dźwiękowej, która wzmocniona została przez ulepszoną technologię BasXPort™, a także dostarczonej przez pełnozakresowy przetwornik 2,75 cala z wbudowanym cyfrowym wzmacniaczem jakości HI-FI, użytkownicy będą mieli do czynienia z krystalicznie czystym wokalem i bogatymi, głębokimi tonami.

Creative T100 , fot. materiały prasowe.
Creative T100 , fot. materiały prasowe.

Co ciekawe, T100 oferuje bardzo potężną moc (40 W RMS, maksymalną 80 W), która została połączona z eleganckim wyglądem. Mamy więc świetną jakość dźwięku i ciekawy design głośników, które przy okazji zajmują minimalną powierzchnię na biurku.

Warto również wspomnieć o tym, że głośniki Creative T100 oferują dużą liczbę opcji łączności. Mamy do dyspozycji Bluetooth 5.0, ale także wejście AUX 3,5 mm, wejście optyczne i odtwarzacz USB FLAC. W pewnym sensie jest to hołd dla dużych systemów Hi-Fi, które dawniej były podstawowym elementem każdego gospodarstwa domowego. Z kolei np. łączność Bluetooth idealnie nadaje się dla wymagających użytkowników, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań do swojego komputera PC lub laptopa.

Creative T100 , fot. materiały prasowe.
Creative T100 , fot. materiały prasowe.

Głośniki Creative T100 są dostępne w cenie 529,99 PLN na stronie Creative. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę creative.com/T100.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)