Creative wspiera polski triathlon, pomaga w treningach Ewie Komander

Creative wspiera polski triathlon, pomaga w treningach Ewie Komander

Creative wspiera polski triathlon, pomaga w treningach Ewie Komander
Redakcja
17.04.2019 17:45, aktualizacja: 24.04.2019 10:15

Creative Labs, producent świetnego sprzętu audio, wspiera polskich sportowców. W roku 2018 ambasadorem marki był Mistrz Polski na dystansie Ironman 70.3 Łukasz Kalaszczyński. W 2019 Creative współpracę z jedną z najbardziej utalentowanych polskich triathlonistek Ewą Komander obecną Mistrzynią Polski na dystansie Ironman 70.3.

Ewa Komander podczas treningu w słuchawkach Creative
Ewa Komander podczas treningu w słuchawkach Creative

Ewa Komander będzie reprezentować Polskę w Challenge Samorin (część The Championship) na Słowacji oraz w Mistrzostwach Świata Ironman 70.3 w Nicei. „Ewa bedzie trenować w jednej z najlepszych na świecie szkół triathlonowych, w której trenują Daniela Ryf, 4-krotna Mistrzyni Świata Ironman oraz Nicola Spirig, Mistrzyni Olimpijska. Wierzymy, że trening pod okiem Rafała Medaka, trenera Trisutto, przyniesie efekty już w tym roku.” powiedział Rafał Herman, Dyrektor Sprzedaży Creative Labs i współzałożyciel PowerSales International (firma reprezentująca markę Creative w Europie Środkowo-Wschodniej). Rafał Herman jest też aktywnym triathlonistą i 4-krotnym uczestnikiem Mistrzostw Świata Ironman na Hawajach.

W tym roku firma Creative Labs wprowadzi nowy model słuchawek, całkowicie bezprzewodowych, oferujących czas odtwarzania do 30 godzin, membranę grafenową, Bluetooth 5.0 z dźwiękiem aptX i AAC oraz certyfikat wodoodporności IPX5. Te słuchawki powinny sprawić dużo radości zarówno sportowcom, jak i biznesmenom. Są wszechstronne, odporne i eleganckie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)