bEDBViwR
Curve: One card for all your accounts ikona

Curve: One card for all your accounts2.83.2

Strona głównaAndroidDomBankowość i inwestycjeCurve: One card for all your accounts
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Curve to aplikacja, w której można przechowywać wszystkie swoje karty płatnicze z różnych banków. Aplikacja służy do obsługi fizycznej karty zbliżeniowej Curve MasterCard i śledzenia wydatków jako wirtualny portfel.

bEDBViwT

W aplikacji można bezpiecznie dodać wszystkie posiadane karty płatnicze, kredytowe i debetowe. Wszystkie karty i konta zostaną zabezpieczone jednym PIN-em. Przed dokonaniem transakcji należy wybrać odpowiednią kartę płatniczą w aplikacji, ale w razie potrzeby można także „cofnąć się w czasie” i przenieść obciążenie na inną kartę – mamy na to 14 dni. Aplikacja Curve pozwala też przeszukiwać transakcje, generować podsumowania i może przechowywać paragony

Płacenie fizyczną kartą Curve może odbywać się zbliżeniowo, dzięki czemu można płacić w ten sposób, nawet jeśli oryginalna karta nie ma takiej możliwości. W przeciwieństwie do wielu typów płatności mobilnych, Curve działa w milionach miejsc na całym świecie, również w bankomatach i gdy smartfon nie ma połączenia z Internetem.

Karta Curve działa w wielu krajach i można nią płacić także w obcych walutach. Za konwersję odpowiada Curve, pobierający jedynie 1% prowizję, zamiast 3-5%, jak zwykle robią to banki. W przeciwieństwie do kart podróżnych, Curve nie potrzebuje doładowań.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentCurve 1 Ltd.
Liczba pobrań129
Data aktualizacji22 wrz 2021
System operacyjnyAndroid Android 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Curve: One card for all your accounts ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDBVixP