Czy warto kupić tegorocznego iPhone'a? Odpowiedź mamy poznać 12 września

Czy warto kupić tegorocznego iPhone'a? Odpowiedź mamy poznać 12 września

21.08.2018 11:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera nowych iPhone’ów już w następnym miesiącu. Jeśli potwierdzą się nieoficjalne informacje, to Apple zaprezentuje trzy nowe modele. Właśnie poznaliśmy prawdopodobne daty premiery i sprzedaży tegorocznych iPhone’ów.

Niemiecki Macerkopf.de, powołując się na informacje wyciągnięte od lokalnych sprzedawców produktów Apple, przedstawił daty towarzyszące premierze nowych iPhone’ów. Nowe modele zostaną zaprezentowane w Steve Jobs Theatre w Cupertino. Premiera odbędzie się 12 września.

Nie będziemy musieli długo czekać na przedsprzedaż nowych modeli. Smartfony będzie można zamawiać od 14 września. Nie wiemy jednak, czy Apple uda się dostarczyć odpowiednią ilość egzemplarzy, by sprostać prawdopodobnie dużemu zainteresowaniu. Mogą więc pojawić się problemy z dostępnością. Z kolei regularna sprzedaż ma wystartować 21 września.

Apple ma pokazać trzy nowe iPhone’y – bezpośredniego następcę jubileuszowego iPhone’a X z 5,8-calowym ekranem OLED, większy model Plus z 6,5-calowym OLED-em oraz tańszego iPhone’a z ekranem LCD, który ma otrzymać bezramkowe wzornictwo. Nie jest pewne, czy wszystkie trzy modele trafią od razu do sprzedaży. Opóźniony może być najtańszy iPhone.

Poznaliśmy także prawdopodobną datę udostępnienia OS-a 12. Aktualizacja ma zostać wydana 18 września. Trafi ona do znacznej większości użytkowników iUrządzeń. Nowa wersja zostanie wydana nawet na iPhone’a 5s, czyli na smartfon, który zadebiutował w 2013 roku. Ma ona przynieść odczuwalną poprawę wydajności, a także kilka innych nowości mających wpłynąć na komfort użytkowania. Warto wspomnieć o chociażby długo wyczekiwanym grupowaniu powiadomień.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)