Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona głównaCzytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
03.12.2017 20:46
Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
Wojciech Cybulski
350207367088072641

Czas najwyższy podsumować najciekawsze wpisy na blogach dobrychprogramów. O czym pisali użytkownicy naszego portalu?

Zacznijmy od recenzji iPhone X, najnowszego telefonu Apple. Urządzenie charakteryzuje się bezramkowym ekranem OLED 5,8-cala, jest wodoodporne, bardzo wydajne i posiada skaner 3D twarzy. Ten naszpikowany nowinkami produkt jest jednak bardzo drogi – jego cena w podstawowej wersji wynosi prawie 5000 zł. Użytkownik nie ma jednak zbyt dużego wyboru. Poza produktami Apple liczy się jedynie ekosystem Google Android. Windows 10 Mobile i telefony Microsoftu (takie, jak Lumii 950 XL) są już w zasadzie martwe, podobnie jak autorski system BlackBerry. Co prawda prace nad mobilnym Windows 10 cały czas trwają, ale sensowne zmiany zdają się trafiać tylko do jego desktopowej wersji.

350207367088269249

Pozostając przy systemie Windows, proponujemy recenzję pakietu bezpieczeństwa ESET Security Pack 2018 oraz aplikacji AVS Cover Editor umożliwiającej projektowanie okładek i nadruków na płyty CD/DVD. Osobom chcącym złożyć niedrogi komputer do gier polecamy zainteresować się rynkiem maszyn poleasingowych, które po prostej aktualizacji zapewnią wystarczającą wydajność nawet w nowszych tytułach. Graczom przyda się także monitor umożliwiający wyświetlanie dużej ilości klatek na sekundę. Takim monitorem z pewnością jest BenQ ZOWIE XL2540 z odświeżaniem 240 Hz.

350207367088400321

A co z pozostałymi tematami? Polecamy felieton fotograficzny autorstwa Signomi i rzut oka na sprzęt i akcesoria tegoż użytkownika. Koniecznie poczytajcie także o monopodzie, który ułatwia wykonywanie nieporuszonych zdjęć i jest przy tym dużo bardziej mobilny, niż statyw. Bardzo ciekawie prezentuje się także wpis poświęcony historii systemu operacyjnego macOS – warto wiedzieć, skąd wywodzą się obecne rozwiązania stosowane w systemach komputerów Apple. Na koniec odsyłamy Was do testu ciekawej, gamingowej myszki Genesis Xenon 400 oraz szczegółowej analizy routera open-source Turris Omnia. Zapraszamy do lektury!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)