Czyżby Snapseed dla Androida?

Czyżby Snapseed dla Androida?

05.10.2012 16:17

Niedawno informowaliśmy o tym, że Google kupił firmę Nik Software, znaną z wtyczek do Photoshopa i aplikacji Snapseed do edycji zdjęć na urządzeniach z iOS. Zespół pracujący nad Snapseed dołączył do tego pracującego nad Google+, nietrudno było więc domyślić się, nad czym będą pracować. Dziś zaczynają pojawiać się pierwsze efekty — nie wiadomo do końca jakie, ale związane z Google+.

Obraz

Na razie są tylko malutkie przesłanki o tym, Google+ będzie można bawić się zdjęciami przed udostępnieniem na Google+ z użyciem narzędzi Snapseed. Nad zdjęciem zamieszczonym przez Vica Gundotrę pojawił się, na razie nieaktywny, odnośnik o takiej samej nazwie, jak aplikacja firmy Nik Software. Nazwa w tym miejscu sugeruje, że zdjęcie zostało udostępnione na Google+ właśnie z użyciem Snapseeda. Widać też, że widok został poddany obróbce, a ponieważ nie jest tajemnicą, że Vic chętnie korzysta z Nexusa 7… Czyżby zrobił to Snapseedem dla Androida? Aplikacja będzie zapewne mocno zintegrowana z Google+ i Picasą, możliwe na przykład, że zdjęcia będzie można zapisać tylko na Google Drive…

Dla ułatwienia życia użytkowników Google postanowił także, że Google Drive i Picasa nie będą już odseparowanymi usługami. Kilka dni temu firma ogłosiła, że przestrzeń dyskowa tych usług zostanie połączona. Zmiany będą wprowadzane stopniowo w ciągu najbliższych miesięcy. Darmowa wersja skonsolidowanego dysku będzie miała 5 GB.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)