Darmowa wersja gry Forza Horizon 2 dla szybkich i wściekłych fanów Xboksów

Darmowa wersja gry Forza Horizon 2 dla szybkich i wściekłych fanów Xboksów26.02.2015 10:10
Darmowa wersja gry Forza Horizon 2 dla szybkich i wściekłych fanów Xboksów

Akcje marketingowe filmów, w których można zyskać darmowe gry, należą do tych bardziej popularnych. Microsoft ogłosił, że połączył siły z wytwórnią Universal i oto przygotowuje już specjalną edycję wyścigów Forza Horizon 2 na oba Xboksy, która nawiązywać będzie do fabuły najnowszej odsłony Szybkich i wściekłych. Co najlepsze, będzie ona do pobrania bezpłatnie w okolicach wejścia siódmej części na ekrany kin.

Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious Teaser

Oficjalnie o tym specjalnie skrojonym na reklamowe potrzeby projekcie mówi się jako o samodzielnym dodatku, co ogólnie oznacza, że dostaniemy propozycję ograniczoną funkcjonalnie względem FH2, za to z autami i misjami zaczerpniętymi z nadchodzącego Furious 7 i całej serii. Ogólnie wspomina się o przeszło 11 doskonale rozpoznawalnych z filmów samochodach i zestawie misji z narracją poprowadzoną przez rapera Ludacrisa, czyli fikcyjnego Teja Parkera. Pogonimy po szosach za furami potrzebnymi do akcji.

Co ciekawe, powłóczymy się po otwartym świecie, choć tak naprawdę nie wiadomo, jak rozległym. W miarę wykonywania kolejnych zadań, gracze zyskiwać będą nowe mocne pojazdy do poruszania się po nim, plus oczywiście szukać odpowiednich miejscówek do wykonania efektownych zdjęć w trybie foto. Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious pojawi się na rynku Xbox Live 27 marca i do 10 kwietnia pozostanie propozycją do bezpłatnego pobrania, która po przypisaniu do konta użytkownika w tym czasie już potem zostanie w jego cyfrowej bibliotece. Potem cena produktu skoczy do 10 dolarów.

Warto chyba przy tej okazji przypomnieć, że Sony przed premierą swoich wyścigów Driveclub obiecywało darmową edycję gry dla opłacających abonament PlayStation Plus, która do tej pory nie została jeszcze wydana. Firma twierdzi, że wciąż pracuje nad wydajnością serwerów, aby móc wpuścić na wirtualne drogi falę nowych kierowców. Z drugiej strony, niczego fanom PlayStation 4 w tej chwili nie może zagwarantować...

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)