Desura beta dla Linuksa już udostępniona do testów

Desura beta dla Linuksa już udostępniona do testów

20.09.2011 15:26

Desura — platforma cyfrowej dystrybucji gier — dostępna jest na razie jedynie dla Windows. Ale od dłuższego czasu trwają prace nad rozszerzeniem jej zasięgu i powiększeniem społeczności. Na pierwszy ogień Desura wzięła Linuksa.

Celem Desury jest zdobycie klientów wśród użytkowników systemów Mac OS X i Linux. Klient dla Linuksa rozwija się dość szybko i już został oddany w ręce testerów. Na razie wersja beta Desury dla Linuksa jest poddawana testom w zamkniętym gronie „wybranych”, co ma na celu szybkie wyeliminowanie błędów. Ale kiedy tylko lista usterek skurczy się do rozsądnych rozmiarów, otwarte zostaną publiczne testy.

Pierwsi w kolejce do przyjęcia do zamkniętej grupy testerów są oczywiście użytkownicy, którzy zgłosili się najwcześniej. Ale lista nie jest zamknięta i wciąż można próbować wziąć udział w programie, poprzez przyłączenie się do grupy użytkowników Desury. Poza tym Desura obiecuje pojawienie się w sklepie mnóstwa gier, w tym pozycje dotąd niedostępne na Linuksie, więc jest na co czekać.

Niestety póki co o kliencie dla Mac OS X słuch zaginął, ale miejmy nadzieję, że po ukończeniu prac nad wersją dla Linuksa pozwoli zespołowi zająć się kolejną platformą.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)