WindowsMultimediaPobieranie wideoDowntube

Downtube3 Lite

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Downtube to niewielka aplikacja umożliwiająca sprawne pobieranie materiałów wideo udostępnionych za pośrednictwem serwisu YouTube.

Downtube zostało zaprojektowane w taki sposób, by nie sprawić nikomu najmniejszych problemów. Wystarczy odwiedzić daną stronę na YouTube, skopiować odnośnik do filmu, a następnie wkleić go do programu Downtube, by rozpocząć pobieranie materiału na dysk twardy komputera. Tak przygotowane obrazy można na przykład obejrzeć w późniejszym czasie na komputerze lub urządzeniu przenośnym bez konieczności łączenia się z internetem.

Z poziomu głównego okna programu Downtube nie tylko ściągniemy wybrane filmy, ale także będziemy mogli je przejrzeć za pomocą wbudowanej przeglądarki. Na tym jednak nie koniec, bowiem opisywane narzędzie pozwala również na konwertowanie plików do formatów: MP4, MP3, MOV, MPEG, SWF, 3GP, WMV lub DIVX.

Downtube warto zainstalować również po to, by ściągnąć swoje ulubione filmy w obawie przed ich utratą (niektóre materiały dostępne na YouTube mogą zostać zablokowane w danej lokalizacji geograficznej lub usunięte przez użytkowników).

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMVS Softwares
Liczba pobrań686
Data aktualizacji24 lut 2019
Rozmiar pliku6.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)