AndroidKomunikacja/społecznośćInne programy do komunikacjidrupe – Contacts. Your way

drupe – Contacts. Your way3.15.5.12

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

drupe – Contacts. Your way to narzędzie, które ma uprościć i usprawnić wykonywanie połączeń z naszymi kontaktami za pomocą różnych, posiadanych w telefonie programów.

Największą zaletą drupe jest jego minimalizm oraz prostota. Po pierwszym uruchomieniu aplikacja będzie widoczna na ekranie w formie 4 kropek przy lewej krawędzi ekranu. Ich położenie możemy modyfikować, zmieniając zarówno stronę jak i wysokość na której będzie umieszczony skrót. Aby Go aktywować, wystarczy prosty gest.

Główny ekran aplikacji składa się z dwóch kolumn. Po lewej widnieją ulubione kontakty, po prawej wspierane aplikacje kontaktowe oraz kalendarz i mapy. Ich układ możemy edytować z poziomu ustawień dodając bądź ukrywając wybrane usługi. Nawiązanie akcji polega na przesunięciu wybranego kontaktu na ikonę aplikacji, dodatkowo drupe podpowiada nam dostępne dla danego kontaktu interakcje. Program posiada także drugą zakładkę, w której znajdziemy ostatnio wykonane połączenia, a także klasyczną wyszukiwarkę u dołu ekranu. Aplikacja obsługuje również przypomnienia o wykonaniu telefonu w oparciu o czas oraz ze względu na naszą lokalizację.

Niestety obecnie jeszcze nie wszystkie połączenia działają dobrze. Czasem czas oczekiwania na uruchomienie konkretnej aplikacji z poziomu drupe bywa dłuższy niż gdybyśmy to zrobili w standardowy sposób. Dodatkowo działanie programu jest też zależne od tego czy mamy w naszych kontaktach porządek. Jednak już teraz drupe jest narzędziem wartym uwagi, zwłaszcza jeżeli komunikujemy się za pomocą wielu różnych aplikacji. Program dostępny jest za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań301
Data aktualizacji31 lip 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)