iOSGryZręcznościoweDuet Game
Duet Game ikona

Duet Game4.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Duet to jedna z tych gier, które potrafią jednocześnie irytować i uzależniać, mobilizując nas do jeszcze jednej próby. Prosta oprawa graficzna widoczna na poniższych screenach w połączeniu z bardzo dobrą muzyką i ciekawym pomysłem na zabawę tworzą jedną z ciekawszych gier zręcznościowych.

Na czym polega zabawa? Na omijaniu pojawiających się na naszej drodze przeszkód. Jak tego dokonujemy? Odpowiednio przekręcając nasz pojazd. Składa się on z dwóch kulek, rozlokowanych po przeciwległych stronach okręgu. W zależności od tego czy naciśniemy prawą czy też lewą stronę ekranu kierunek obrotu będzie inny. I to właściwie wszystko jeżeli chodzi o sterowanie.

To jednak wystarczy by stworzyć mechanizm łatwy w opanowaniu, ale bardzo trudny w zastosowaniu. Ciągła zimna kierunków obracania oraz coraz dziwniej rozlokowane przeszkody, szybko sprawdzą naszą zręczność i czas reakcji. Dodatkowo każdy błąd cofa nas o kilka przeszkód do tyłu. Choć brzmi to zwyczajnie, gra ma swój niepowtarzalny klimat.

Jest on budowany dzięki oprawie graficznej oraz dobrze przemyślanym dźwiękom i świetnej muzyce. Jeżeli komuś przypadnie do gustu, jest możliwość pobrania całego soundtracku z gry. Niestety wersja na iOS nie posiada darmowej edycji. Dostępna jest jedynie w wariancie płatnym za 2,69 €. Warto tyle zapłacić, choć możliwość darmowego przetestowania byłaby dodatkowym atutem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKumobius
Liczba pobrań58
Data aktualizacji3 sty 2024
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Duet Game ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)