AndroidGryZręcznościoweDumb Ways to Die 2: The Games
Dumb Ways to Die 2: The Games ikona

Dumb Ways to Die 2: The Games5.1.13

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dumb Ways to Die 2: The Games już drugi raz pozwoli nam uniknąć wyjątkowo głupiej śmierci. Kolejne mini gry sprawdzą przy okazji jak zręczne i szybkie są nasze palce.

A ta może przyjść w najmniej nieoczekiwanym momencie, podczas uprawiania sportów, spacerów, czy zwykłego miejskiego życia. Dumb Ways to Die 2: The Games to tak naprawdę zbiór kilkunastu mini gier. W każdej napotkamy inne zasady i sterowanie, o których zostaniemy poinformowani rozpoczynając zabawę.

W razie niepowodzenia czeka nas tytułowa głupia śmierć. Rozszarpanie przez piranie, porażenie przez piorun, czy też poślizgnięcie na basenie, to tylko część z czekających na nas zagrożeń. Pomimo tematyki gra nie zawiera zbyt wiele krwi, a bardzo drastyczne sceny, kończą się w odpowiednim momencie.

Gra posiada także mikropłatności, przydatne gdy chcemy skorzystać ze specjalnego trybu zabawy pozwalającego odblokować dodatkowe elementy. Znajdziemy tu także Kids Mode, ale dotyczy on raczej braku reklam i płatności w grze niż zmiany treści.

Dumb Ways to Die 2: The Games to wciągająca gra zręcznościowa. Wiele różnych gier oraz humorystyczna oprawa, sprawiają, że bardzo trudno oderwać się od kolejnych prób uniknięcia śmierci.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMetro Trains
Liczba pobrań237
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Dumb Ways to Die 2: The Games ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)