WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoDusk Player
Dusk Player ikona

Dusk Player2.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dusk Player to minimalistyczny odtwarzacz multimedialny.

Opisywany program oferuje podstawowe opcje w trakcie odtwarzania piosenek i filmów, więc możemy zatrzymywać i wznawiać ich działanie, wybierać kolejny plik do uruchomienia, manipulować głośnością, a także odtwarzać materiały w trybie losowym. Dusk Player wczytuje ponadto tagi ID3, wyświetlając informacje na temat wykonawcy i okładkę albumu.

Po uruchomieniu narzędzia możemy wybrać zakładkę „foldery”, by Dusk Player automatycznie odtwarzał pliki dźwiękowe zapisane we wskazanym przez nas katalogu. Aplikacja radzi sobie także z obsługą filmów po umieszczeniu ich w oknie programu za pomocą techniki „przeciągnij i upuść”.

Dusk Player wspiera następujące formaty utworów muzycznych: MP3, OPUS, OGG, WAV, AAC, M4A oraz WEBM. Możliwe jest łatwe i szybkie przełączanie się między kolejnymi piosenkami jednym przyciskiem, a także wybieranie następnych kawałków z listy odtwarzania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAveek Saha
Liczba pobrań372
Data aktualizacji22 lis 2018
Rozmiar pliku33.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Dusk Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)