Dzielisz Allegro Smart! z bliskimi? Już niedługo

Dzielisz Allegro Smart! z bliskimi? Już niedługo

Allegro Smart!
Allegro Smart!
Źródło zdjęć: © Biuro Prasowe Allegro
Wojciech Kulik
09.05.2023 09:54, aktualizacja: 09.05.2023 10:11

Dobiega końca oferta umożliwiająca dzielenie się pakietem Allegro Smart! z rodziną i przyjaciółmi w ramach Allegro Family. Aktualnie właściciele platformy nie planują przedłużania tej opcji.

Allegro Smart! jest usługą, która szybko zyskała spore grono zwolenników. Dzięki niej można naprawdę sporo zaoszczędzić – dzięki ofertom specjalnym i bezpłatnej dostawie. Sam abonament nie należy do najwyższych, a do tego – za sprawą Allegro Family – można podzielić się opłatami nawet z dziewięcioma innymi osobami (nie tylko z rodziną, ale i z przyjaciółmi), dzięki czemu koszty spadają nawet poniżej poziomu 10 złotych rocznie. Niestety zbliża się koniec.

Koniec Allegro Smart! w Allegro Family

Zgodnie z zapisami w regulaminie usługi możliwość udostępniania pakietu Smart! w Allegro Family zostanie wyłączona 30 czerwca 2023 roku. Wyjątek stanowią tu tylko abonamenty wykupione przed 21 listopada 2022 roku – w ich przypadku dzielić kosztami można się do końca trwania okresu rozliczeniowego (który trwa maksymalnie jeden rok).

W nieoficjalnych rozmowach przedstawiciele Allegro potwierdzają, że po 30 czerwca 2023 roku nie będzie już możliwości współdzielenia abonamentu Smart!. Co dalej? Na razie nie pojawiły się żadne zapowiedzi, ale już kilka tygodni temu moderatorka Ola napisała na oficjalnym forum, że "[trwają prace] nad nowym programem", podkreślając równocześnie, że nie może zdradzić szczegółów. Można przypuszczać więc, że współdzielenie pakietu powróci, choć niewykluczone, że już w dodatkowo płatnej wersji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Promocja na Allegro Smart! – na otarcie łez

Niejako na otarcie łez przygotowana została promocja – do 21 maja można wykupić roczny pakiet za 49,90 zł (czyli o 10 zł mniej niż normalnie). Skorzystać mogą nowi, jak i obecni użytkownicy. Szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie Allegro Smart!.

Wojciech Kulik, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (63)