AndroidNarzędziaInne narzędziaePlantator Pogoda Rolnika
ePlantator Pogoda Rolnika ikona

ePlantator Pogoda Rolnika1.8.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ePlantator Pogoda Rolnika to – wbrew temu, co sugeruje nazwa – aplikacja skierowana zarówno do rolników, sadowników, jak i ogrodników.

Dzięki temu programowi możemy zyskać dostęp do cennych informacji na temat warunków atmosferycznych. ePlantator Pogoda Rolnika umożliwia sprawdzenie, czy aura sprzyja pracy w polu, dzięki czemu dużo lepiej zorganizujemy swoją pracę bez konieczności regularnego odwiedzania serwisów oferujących dostęp do prognozy pogody. Zwłaszcza w sytuacjach, kiedy dany gospodarz posiada grunty w wielu rozmaitych lokalizacjach.

ePlantator Pogoda Rolnika oferuje dostęp do systemu powiadomień, więc jeśli pogoda ulegnie zmianie, użytkownik zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany. Aplikacja zawiera także szereg innych, przydatnych funkcji, jak np. sprawdzanie położenia swojego pola na mapie, wyznaczanie drogi do wszystkich swoich upraw, przeglądanie newsów rolniczych i otrzymywanie komunikatów o zbliżających się zarazach.

Jeśli chcemy prowadzić rejestr ewidencji ochrony roślin, a także przypisywać swoje pola do rozmaitych kategorii (owoce, warzywa, zboża, inne), możemy to również uczynić za pomocą aplikacji ePlantator Pogoda Rolnika.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań244
Data aktualizacji24 lut 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
ePlantator Pogoda Rolnika ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)