Epson na RemaDays 2018 – drukarki dla profesjonalistów

Epson na RemaDays 2018 – drukarki dla profesjonalistów
Redakcja

29.01.2018 17:55, aktual.: 29.01.2018 19:09

W dniach 7-9 lutego w Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbędzie się 14. edycja RemaDays 2018, największych w Europie Środkowej międzynarodowych targów dla rynku reklamy i poligrafii. Zeszłoroczne wydarzenie przyciągnęło ponad 760 wystawców i 21 tys. odwiedzających z blisko 50 krajów świata. W tym roku firma Epson po raz kolejny zaprezentuje na targach swoje rozwiązania projektowane z myślą o wymagającym rynku reklamowym i poligraficznym.

Obraz

Na stoisku marki Epson nr S17 znajdującym się w Hali F uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z szeroką gamą produktów kierowanych do producentów reklamy wielkoformatowej, fotografów, przedstawicieli z branży tekstylnej i artystycznej, jak również osób zainteresowanych wydrukiem etykiet czy drukiem biznesowym. Największą atrakcją stoiska japońskiej marki będzie uniwersalna drukarka sublimacyjna SureColor SC-F9300, pozwalająca na tworzenie barwnych tkanin najwyższej jakości np. modnych kreacji wymagających idealnego odwzorowania szczegółów, odzieży sportowej czy tkanin wykorzystywanych do wystroju wnętrz.

64-calowa drukarka, atramenty UltraChrome, papier i oprogramowanie zostały opracowane z myślą o idealnym współdziałaniu wszystkich elementów procesu wydruku, dodatkowym atutem jest szybkość - urządzenie pozwala zadrukować nawet do 108,6 m2 na godzinę.Podobną klasę wydruku oferuje wystawiana podczas targów drukarka wielkoformatowa SC-P10000, która sprawdzi się zarówno w studiu fotograficznym, punktach drukowania fotografii i kopiowania oraz w dużych firmach, które potrzebują na co dzień urządzenia drukującego fotografie, wielkoformatowe materiały reklamowe i materiały POS. Precyzyjna technologia podawania nośników, dzięki zastosowaniu nowego stabilizatora podawania papieru, zapewnia niezwykłą dokładność, a głowica drukująca PrecisionCore MicroTFP – wysoką wydajność i wyjątkową jakość druku.

Twórcy opakowań i etykiet również znajdą coś dla siebie – będą mogli m.in. przetestować przemysłowe drukarki do etykiet jak np. ColorWorks C7500, która umożliwia produkcję wysokiej jakości kolorowych etykiet dostosowanych do indywidualnych potrzeb – dostępnych nawet w warunkach domowych i na żądanie. Z kolei wszyscy zainteresowani wydajnymi rozwiązaniami w druku biznesowym będą mogli przekonać się o niezawodności m.in. urządzenia wielofunkcyjnego 4 w 1 WorkForce Pro WF-C869RD3TWFC, który zapewnia niskie koszty druku oraz wymaga minimalnej obsługi.

Obraz

„Jeden obraz może mieć większą siłę niż tysiąc słów. Skuteczność tego obrazu będzie tym większa, im wyższa jakość druku, z jakiego dany materiał promocyjny został wykonany. Na tegorocznej edycji Targów RemaDays chcemy zaprezentować całe portfolio sprawdzonych rozwiązań LFP Epsona oraz druku specjalistycznego. Wśród produktów, na które szczególnie warto zwrócić największą uwagę, jest uniwersalna drukarka sublimacyjna SureColor SC-F9300 powstała z myślą o wysokojakościowym, a jednocześnie szybkim druku tkanin i szyldów” – mówi Tomasz Kuciński, Senior Account Manager – LFP z Epson. – „RemaDays 2018 to dla nas kolejna okazja do bezpośredniego spotkania z potencjalnymi i obecnymi klientami w celu zaprezentowania im pełnej gamy możliwości najwyższej klasy urządzeń do drukowania, jak również odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu wysokojakościowego druku.”

Wybrane modele urządzeń, które będą zaprezentowane na stoisku firmy Epson:

  • drukarka sublimacyjna SureColor SC-F9300 - drukarka do drukowania na odzieży SureColor SC-F2000 - drukarka wielkoformatowa SureColor SC-P10000 - drukarka wielkoformatowa SureColor SC-S80610 i SC-S40610 - drukarka do wydruków prób, zdjęć i reprodukcji dzieł sztuki SureColor SC-P5000 - drukarka fotograficzna SureLab SL-D700 - drukarka SureColor SC -T7200 MFP - przemysłowa drukarka do etykiet ColorWorks C7500G - kolorowa drukarka etykiet ColorWorks C3500 - DiscProducer PP-100II - biznesowa drukarka WorkForce Pro WF- C869RD3TWFC - drukarka WorkForce Pro WF- 6590DTWFC

Dla zainteresowanych klientów, oprócz możliwości wyczerpującego zapoznania się z rodziną produktów dla reklamy i poligrafii firma Epson przygotowała także atrakcyjne oferty targowe i promocje. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)