Epson pojawi się na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej Electronics Show 2019

Epson pojawi się na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej Electronics Show 2019

Epson pojawi się na targach w Nadarzynie
Epson pojawi się na targach w Nadarzynie
Redakcja
06.05.2019 22:55

Przed nami kolejna edycja największych polskich targów elektroniki użytkowej, które odbędą się w Nadarzynie. Podczas imprezy nie zabraknie firmy Epson, która zaprezentuje wiele atrakcji, w tym najnowsze produkty. Dla gości przygotowano także konkurs.

Tegoroczna edycja Electronics Show, czyli największych targów elektroniki użytkowej w Polsce, odbywać się będzie w Nadarzynie od 10 do 12 maja 2019 roku. W ramach imprezy organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, w tym efektowne prezentacje wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Na zwiedzających czekać też będzie stoisko firmy Epson, na którym eksponowane będą najnowsze rozwiązania dla domu i biura z zakresu projekcji oraz druku, a dodatkowo goście będą mogli wygrać cenne nagrody w jednym z wielu konkursów.

Obraz

Na stoisku F4 mieszczącym się w hali F, firma Epson zaprezentuje przekrojowo portfolio swoich produktów adresowanych dla użytkowników domowych i SMB. Wśród stref tematycznych znaleźć będzie można m.in. rozwiązania dla kina domowego z flagowym projektorem EH-TW9400 oferującym rozdzielczość 4K PRO-UHD oraz wsparcie technologii HDR. Na miejscu dostępne będą też projektory klasy podstawowej do kina domowego, jak i te przeznaczone dla biznesu.

Nie zabraknie też prezentacji rozwiązań z zakresu druku. Na zwiedzających czekać będą niezwykle wydajne oraz ekologiczne urządzenia wielofunkcyjne z serii EcoTank, w tym nowe drukarki EcoTank mono. Domowi użytkownicy na pewno będą zainteresowani modelem Epson L3151, który oferuje drukowanie, skanowanie, a także kopiowanie. Natomiast urządzenia takie jak najnowsze monochromatyczne M1120 czy zaawansowane, kolorowe L6170 stanowić będą uzupełnienie oferty dla małego biznesu.

Firma Epson na swoim stoisku przygotowała także masę dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z… naturalnej wielkości podobiznami Lewisa Hamiltona i Valtteriego Bottasa - gwiazd zespołu F1 Mercedes-AMG Petronas Motorsport, partnera i beneficjenta technologii Epson. Każdy z gości będzie mógł zabrać ze sobą te pamiątkowe fotografie w postaci wydruków zrobionych z użyciem dostępnych na miejscu urządzeń. Dodatkowo w organizowanych wielokrotnie w ciągu trwania imprezy konkursach wygrać będzie można wiele atrakcyjnych nagród.

Obraz

„Electronics Show jest jednym z najważniejszych wydarzeń z branży technologicznej w Polsce, dlatego nie mogło nas na nim zabraknąć. W tym roku zaprezentujemy najnowsze urządzenia z zakresu druku oraz projekcji ze szczególnym uwzględnieniem komplementarnych rozwiązań dla domu oraz małego biura. Zachęceni sukcesem zeszłorocznej edycji, jesteśmy przekonani, że w tym roku nasze stoisko będzie cieszyć się jeszcze większą popularnością” – powiedziała Magdalena Ośka, Senior Sales Manager Transactional w Epson.

Przez cały czas trwania imprezy do dyspozycji zwiedzających będą też chętni do rozmowy eksperci firmy specjalizujący się w każdej z prezentowanych grup produktów, którzy doradzą np. jakie urządzenie sprawdzi się najlepiej w konkretnym zastosowaniu.

O imprezie

Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej Electronics Show to, jak tłumaczą organizatorzy, nowa generacja targów, które oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie, rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)