Epson SureLab SL‑D800 – niewielka drukarka fotograficzna dla zawodowców

Epson prezentuje nową, kompaktową drukarkę fotograficzną, fot. materiały prasowe.
Epson prezentuje nową, kompaktową drukarkę fotograficzną, fot. materiały prasowe.
Redakcja

04.06.2019 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Epson poszerza swoją ofertę drukarek fotograficznych. Model SureLab SL-D800 to propozycja dla zawodowców, którzy potrzebują dobrej jakości fotograficznych wydruków, ale jednocześnie interesuje ich możliwie kompaktowe urządzenie.

Firma Epson przedstawia SureLab SL-D800 – komercyjną drukarkę fotograficzną, która została opracowana z myślą o zakładach fotograficznych i tych, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność związaną z drukowaniem o nowe usługi przy jednoczesnym zminimalizowaniu wpływu na środowisko.

Idealnie sprawdzi się ona w firmach i punktach zajmujących się produkcją zdjęć, prywatnych zakładach fotograficznych, minilabach, punktach ksero, u fotografów okolicznościowych i w foto budkach, a także firmach, które potrzebują drukować wysokiej jakości materiały w szerokiej gamie nośników i w różnych formatach.

Obraz

Aby umożliwić rozszerzenie zakresu działalności użytkowników oraz sprostać zmieniającym się i coraz większym potrzebom klientów, model SL-D800 został zaprojektowany z myślą o obsłudze różnorodnych nośników. Drukarka może drukować na błyszczącym, połyskliwym lub matowym papierze w rolkach o szerokości od 89 do 210 mm i długości od 50 do 1000 mm. Wśród zalet drukarki wymienić też można imponującą szybkość produkcji 360 zdjęć (15 x 10 cm) na godzinę i wysoką jakość druku, a także szeroką przestrzeń kolorów, głębokie czernie oraz znakomity, wysoki połysk wydruków.

Obraz

Na niski koszt eksploatacji urządzenia SureLab D800 składają się długi czas eksploatacji bez serwisowania oraz niewielkie wymagania konserwacyjne. Pozwala to zwiększyć produktywność i umożliwia użytkownikom oferowanie klientom usług na wysokim poziomie. Ponadto dzięki zaawansowanemu zarządzaniu nagrzewnicą i wentylatorem w trybie uśpienia pobór mocy i poziom hałasu zostały znacząco obniżone. Zwiększona ekonomiczność sprawia, że to niedrogie urządzenie SL-D800 staje się jednym z najbardziej atrakcyjnych rozwiązań w branży komercyjnego drukowania zdjęć.

„SureLab SL-D800 stanowi kontynuację popularnego modelu SL-D700. Wszystkie udoskonalenia są odpowiedzią na sugestie użytkowników. Drukarka SL-D800 ma niewielkie rozmiary (takie same co model SL-D700), jest wytrzymała i stworzona z myślą o szybkości, elastyczności i wysokiej jakości komercyjnego druku zdjęć. Została zaprojektowana pod kątem wieloletniej eksploatacji i idealnie wpasowuje się do środowiska pracy. Istotnymi usprawnieniami są wytrzymały podajnik oraz udoskonalona konstrukcja trzpienia, a dzięki intuicyjnej, dwukrokowej zmianie rolki można także znacząco ograniczyć przestoje.

Obraz

Dużą zaletą jest to, że możemy dostarczać użytkownikom kompletne rozwiązanie, obejmujące atramenty, papier oraz oprogramowanie Epson – w porównaniu do procesu pozyskiwania ich od różnych dostawców pozwala to zaoszczędzić cenny czas. To pożądane uzupełnienie oferty SureLab” — powiedział Grzegorz Mencfel, Business Account Manager - LFP w Epson Europe.

Ta komercyjna drukarka fotograficzna zapewnia druk w wysokiej jakości przy niskim całkowitym koszcie eksploatacji – niezależnie od tego, czy używana jest samodzielnie, czy stanowi część wydajnej floty produkcyjnej.

Drukarka SureLab SL-D800 będzie dostępna od czerwca 2019 r.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)