ePSXe2.0.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ePSXe (enhanced PSX emulator) to jeden z najpopularniejszych emulatorów konsoli PlayStation przeznaczony dla systemów Windows oraz Linux. Program podobnie jak większość tego typu narzędzi wymaga do działania oryginalnego BIOSu konsoli firmy Sony.

Emulator ePSXe pozwoli nam pograć w większość tytułów wydanych na konsolę PlayStation. Wśród nich warto wymienić takie gry jak Tony Hawk's Pro Skater 2, Tekken 3, Gran Turismo, Final Fantasy IX, ISS Pro Evolution, Chrono Cross, Metal Gear Solid, Gran Turismo 2, Street Fighter Alpha 3 czy Castlevania: Symphony of the Night.

Emulator pozwala na uruchamianie gier bezpośrednio z napędu CD lub z obrazu ISO zapisanego na dysku twardym komputera. ePSXe do prawidłowego działania wymaga szeregu wtyczek, w które użytkownik musi zaopatrzyć się samodzielnie. Tego typu rozwiązanie umożliwia twórcom programu uniezależnienie się od sposobu emulacji podzespołów takich jak GPU, SPU, czy napędu CD-ROM, a skupienie się nad samymi algorytmami emulacji. Jakość gier i płynność rozgrywki zależy w dużej mierze od konfiguracji poszczególnych parametrów aplikacji.

Udostępnij
ePSXe 2.0.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.45 ocen
Twoja ocena:
ProducentePSXe Team
Liczba pobrań55 512
Data aktualizacji14 paź 2016
Rozmiar pliku1.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (25)