Euro 2016: telekomy świętują awans Polski do ćwierćfinałów i rozdają gigabajty

Euro 2016: telekomy świętują awans Polski do ćwierćfinałów i rozdają gigabajty27.06.2016 11:42
Euro 2016: telekomy świętują awans Polski do ćwierćfinałów i rozdają gigabajty

Sukces drużyny Adama Nawałki świętowali chyba wszyscy – oto reprezentacja Polski jest w ćwierćfinałach Euro 2016. By to uczcić, dwa telekomy przygotowały darmowe pakiety internetowe, które powinny zainteresować wszystkich tych, którzy oglądają mecze na urządzeniach mobilnych.

T-Mobile ogłosiło promocję, w ramach której wszyscy abonenci i użytkownicy kart pre-paid, którzy do 28 czerwca wyślą SMS-em hasło GOLSZW10 na numer 499, otrzymają dodatkowo 10 GB ruchu sieciowego. Bonus ten jest ważny do końca bieżącego okresu rozliczeniowego, a w wypadku użytkowników pre-paid – przez 30 dni.

Nieco inaczej do sprawy podeszło Orange. Tutaj oferta dotyczy wyłącznie użytkowników indywidualnych (zarówno na abonament jak i pre-paid). By aktywować ten bonus, należy wysłać do 29 czerwca SMS-em hasło KARNY na numer 277. Dostaniemy wówczas aż 18 GB – ale uwaga, po aktywacji bonus jest ważny tylko przez trzy kolejne dni.

Tymi atrakcjami oba telekomy chwalą się na swoich stronach na Facebooku. Konkurencja tymczasem zaspała. Plus kibicuje naszej drużynie, pisząc, że wygrywamy mecz i awansujemy do ćwierćfinałów, dezorientując użytkowników animacją z polskimi piłkarzami… ręcznymi.Sieć Play tymczasem o Euro 2016 jakby kompletnie zapomniała – ot 21 czerwca oferowała do wygrania piłkę z podpisem trenera Nawałki.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)