AndroidGryZręcznościoweEyes: Scary Thriller

Eyes: Scary Thriller7.0.85

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Eyes: Scary Thriller jest darmową grą na telefon wprowadzającą w świat znany z najgorszych koszmarów. Jako złodziejaszek, gracz będzie przemierzał korytarze, przeszukiwał pokoje i szafki, aby zdobyć kosztowności ukryte w opuszczonych budynkach. Nie będzie tam jednak sam, o czym bardzo szybko się przekona.

Prawdziwy horror

W grze dostępnych jest wiele różnych trybów rozgrywki. Podstawą są trzy główne rozdziały. Każdy z nich będzie stawiał przed graczem nowe wyzwania i wymagał innego podejścia do rozgrywki. Eyes: Scary Thriller nie stawia na szybkie i jednostrzałowe przejście gry – aby odblokować kolejne rozdziały będzie trzeba albo wydać realne pieniądze, albo uzbierać odpowiednią ilość monet.

W pierwszym rozdziale gracz będzie przechadzać się po domu bogatego mężczyzny, który zniknął w tajemniczych okolicznościach. Celem będzie zebranie wskazanej liczby sakiewek i ucieczka na zewnątrz. Przeszkadzać bohaterowi będzie jednak demon Krasue, czyli lewitująca, żądna krwi głowa kobiety.

W drugim rozdziale postać postanowi poszukać kosztowności w opuszczonym szpitalu. Cel będzie ten sam, jednak to strażnik Czesław, wcielenie zła zdolnego do podróży przez portale, będzie próbował pokrzyżować złodziejowi plany. Ostatnim, trzecim rozdziałem, będzie opuszczona szkoła. Tam na gracza będzie polował piekielny pies, przed którym jedynym ratunkiem będzie odwrócenie uwagi kawałkiem mięsa.

Każdy z antagonistów ma inną mechanikę zachowania, gracz będzie musiał metodą prób i błędów nauczyć się jej, aby nie dać się zabić i uciec z danej lokacji. Tytułowe oczy, czyli namalowane gdzieniegdzie na ścianach symbole, mają na celu ułatwić graczom ucieczkę przed potworami. Po użyciu takiego oka, gracz na kilka sekund może spojrzeć oczami bestii, która go ściga i w ten sposób dostosować swoje kolejne ruchy do jej wędrówki przez korytarze.

Poza wymienionymi wyżej trybami, istnieje też kilka dodatkowych, w których na przykład będzie można zmierzyć się z więcej niż jednym przeciwnikiem, grać “bez końca” czy potrenować w trybie Sandbox, gdzie można dokładnie poznać daną lokację, ale bez żadnego zagrożenia.

Ciekawym dodatkiem w Eyes: Scary Thriller jest opcja tworzenia własnego potwora. Wygląda to w taki sposób, że zamiast twarzy demona Krasue, gracz może wgrać dowolną grafikę i ponadto dodać potworowi własny dźwięk wybrany z plików audio w telefonie. Potem wystarczy go wprowadzić do wybranej przez siebie lokacji i zacząć zabawę.

Minimalne wymagania:

  • Pamięć: 76 MB wolnego miejsca
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań45
Data aktualizacji20 lut 2024
Rozmiar pliku0.41 MB
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)