WindowsGryDla dzieciFallen City

Fallen City1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fallen City to sympatyczna gra edukacyjna z elementami strategii oraz łamigłówki. Powstała, aby uzmysłowić ludziom, że nie zawsze warto gonić za marzeniami i wizją łatwego zarobku, a czasem lepiej zatrzymać się na chwilę, rozejrzeć dookoła i zrobić coś dla otoczenia. Graczowi przyjdzie działać w zrujnowanym mieście zamieszkałym przez różnokolorowych mieszkańców.

Główny cel zabawy to oczyszczenie i odbudowanie najważniejszego budynku w danej dzielnicy, tak by móc przejść do kolejnej. Dodatkowe zamiatanie ulic oraz odrestaurowywanie innych budowli zwiększa znacząco nasz dorobek punktowy, więc również warto się tym zainteresować.

Niejednokrotnie, aby dotrzeć do końca mapy trzeba pokonać po drodze jakąś przeszkodę wymagającą posiadania odpowiedniej zdolności. Można je pozyskać poprzez odkurzanie specjalnie oznaczonych pól na planszy lub odnawiając określony budynek i zaprzęgając do pracy w nim wymaganą ilość ludków konkretnej barwy.

W zrujnowanym mieście mieszkańcy się nudzą, więc by skłonić ich do współpracy przyjdzie nam ich zabawiać, chociażby grą na gitarze. Wypada potem też dbać o ich samopoczucie, by znudzeni gdzieś nie posnęli. W dalszej części rozgrywki napotkamy rozwalających wszystko dookoła rozczarowanych życiem osiłków. Tym pomoże tylko kawa z naprędce oczyszczonej kawiarenki.

Produkcja oferuje miłą dla oka grafikę i przyjemną muzykę, a bawiąc skłania równocześnie do zastanowienia się nad tym jak funkcjonują metropolie, a także z jakimi problemami przychodzi im na co dzień się borykać.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBig Robot
Liczba pobrań1 866
Data aktualizacji23 sie 2013
Rozmiar pliku101.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)