FBReader ikona

FBReader

AndroidRozrywka i hobbyCzytniki ebookówFBReader
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FBReader to rozbudowany czytnik e-booków. Aplikacja może pochwalić się długą listą wspieranych formatów oraz źródeł książek. Jedną z jego głównych zalet jest możliwość synchronizacji biblioteki i postępu czytania za pomocą chmury.

Wśród wspieranych formatów FBReadera znajdziemy: EPUB, mobi, azw3, fb2, RTF, doc, html, PDF (dzięki wtyczce), DjVu (dzięki wtyczce) i CBZ/CBR (dzięki wtyczce). Książki można pobrać prosto do aplikacji z takich źródeł, jak katalog OPDS, Free Books Hub, ManyBooks Catalog czy też nasze rodzime Wolne Lektury. Dodatkowe źródła i książki z pamięci smartfonu możesz dodać sam.

Podczas czytania mamy dostęp to takich narzędzi jak translator, udostępnianie zaznaczonych fragmentów, dodawanie zakładek, czy też szybkie kopiowanie do schowka. W ustawieniach zmienimy nie tylko rozmiar i rodzaj czcionki, ale też jej rodzinę, interlinie i sposób wyrównania. Dostępna jest także opcja automatycznego dzielnie wyrazów. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Edytować możemy prawie każdy element aplikacji oraz czytanego tekstu.

FBReader spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. W sklepie dostępna jest także płatna wersja premium oferująca kilka dodatkowych opcji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentFBReader
Liczba pobrań2 883
Data aktualizacji15 kwi 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
FBReader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)